strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt



























Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2021.10.20, etap rejonowy 2021.12.09, etap wojewódzki 2022.03.09.

Wyniki etapu szkolnego (lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Pietrzyk Mikołaj Andrzej VII P 1534 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu Toruń
Pietruszka Laura VII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Piechocka Natalia Klaudia VIII P 1622 Szkoła Podstawowa im.16.Pułku Ułanów Wielkopolskich w Grupie Grupa
Piątkowska Maja Weronika VII P 5981 Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu Inowrocław
Pawłowska Nadia VIII P 1419 Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu Toruń
Pańczak Antonina Zuzanna VIII P 1916 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rogowie Rogowo
PAKULSKI JAN VII P 3018 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" Toruń
Osuch Amelia Anna VIII P 1871 Szkoła Podstawowa w Łabiszynie Łabiszyn
Osojca Julia VIII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Olszewska Julia VIII P 1424 Szkoła Podstawowa Nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman Toruń
Okońska Magdalena VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Oczoś Adam VIII P 1537 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu Grudziądz
Obara Wiktoria Magdalena VIII P 5989 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku Więcbork
Nowicka Dominika VIII P 1419 Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu Toruń
Nowak Zuzanna VIII P 1460 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu Toruń
NIEDZIAŁKOWSKA ZOFIA VIII P 1520 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy Bydgoszcz
Narkowicz Weronika VIII P 1356 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku Raciążek
Mytlewska Amelia Zuzanna VIII P 1592 Szkoła Podstawowa w Brzozówce Brzozówka
Mroczkowska Iga Zofia VIII P 1366 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości Pakość
Możuch Weronika VIII P 1574 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy Bydgoszcz
Modrzyński Fryderyk Jeremi VII P 2689 Szkoła Podstawowa w Osielsku Osielsko
Milarski Wiktor, Jan VIII P 1805 Szkoła Podstawowa w Wąpielsku Wąpielsk
Mielnik Rober Juliusz VIII P 1452 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym Lubicz Górny
Matulewska Jagoda Cecylia VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Maciejewski Stanisław VIII P 1707 Szkoła Podstawowa w Ostromecku Ostromecko
Łepska Karolina VIII P 1840 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie Obrowo
Lutowski Wojciech VII P 454 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu Toruń
Lipińska Kalina VII P 1510 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Świeciu Świecie
Lewandowska Nicola Oliwia VIII P 1409 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu Toruń
Lazarek Amelia VII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Laskowski Szymon, Piotr VII P 1466 Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu Toruń
Langowski Jakub VII P 1470 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie Rypin
Kujawa Dominik Józef VII P 1574 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy Bydgoszcz
Kubicki Natan VIII P 1429 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu Grudziądz
Krzykanowska Martyna VIII P 1407 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Inowrocław
Krystowczyk Mateusz Zbigniew VII P 2689 Szkoła Podstawowa w Osielsku Osielsko
Krygier Alan Adam VII P 1668 Szkoła Podstawowa w Łysomicach Łysomice
Kropidłowski Mikołaj Jan VIII P 1421 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu Grudziądz
Krazińska Wiktoria VII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Krawczuk Maria Urszula VIII P 454 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu Toruń
Kowalczyk Weronika Amelia VIII P 1340 Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni Kcynia
Kopyciński Antoni VIII P 1277 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu Toruń
Komorowska Maja Klaudia VIII P 1887 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Książkach Książki
Klimek Julia Wiktoria VIII P 1410 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu Grudziądz
Klet Zofia Kornelia VIII P 1485 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Józefa Piłsudskiego z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz
Klecha Adam VIII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Kiełkowska Agata VIII P 1515 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie Lipno
Kęcka Weronika VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Kamińska Kornelia VIII P 1574 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy Bydgoszcz
KAMIŃSKA BLANKA VIII P 1431 Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku Włocławek
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     1  [2]  3  4     następna >>>



© Copyright 2022 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl