strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt



























Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2021.10.20, etap rejonowy 2021.12.09, etap wojewódzki 2022.03.09.

Wyniki etapu szkolnego (lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
BUCZEK JULITA VII P 3018 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" Toruń
GUZIŃSKI JAN ALEKSANDER VIII P 3018 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" Toruń
PAKULSKI JAN VII P 3018 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" Toruń
PISZCZEK TYMON VIII P 3018 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" Toruń
SZUKAJ TOLA VIII P 3018 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" Toruń
WOCH WIKTORIA VII P 3018 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" Toruń
Jędrzejczak Milena Agata VIII P 455 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Władysława Demskiego w Inowrocławiu Inowrocław
GRABOWSKA ROKSANA VIII P 1128 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Lubrańcu Lubraniec
POTURALSKA JULIA VIII P 1128 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Lubrańcu Lubraniec
Felińczak Konrad VIII P 5712 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku Włocławek
Urbańska Michalina Anna VII P 5956 Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim Aleksandrów Kujawski
Kopyciński Antoni VIII P 1277 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu Toruń
Schmelter Maria Teresa VII P 1277 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu Toruń
Zmudzińska Natalia VII P 1277 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu Toruń
Czyżewski Tomasz Kosma VII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Ćwik Maja Alicja VIII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Ferster Amelia Katarzyna VIII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Guttfeld Maja VII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Klecha Adam VIII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Pietruszka Laura VII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Romanowska Nikola VIII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Skibicki Marcel VIII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Rózga Wojciech VII P 2888 Społeczna Szkoła Podstawowa w Toruniu Toruń
Pogorzały Joanna VIII P 3049 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach Chełmce
Żaba Magdalena VIII P 5973 Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości Pakość
Komorowska Maja Klaudia VIII P 1887 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Książkach Książki
Kowalczyk Weronika Amelia VIII P 1340 Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni Kcynia
Aniołkowska Wiktoria VIII P 1890 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie Grębocin
Brzozowska Małgorzata VIII P 1890 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie Grębocin
Bartkowiak Katarzyna Zofia VIII P 1664 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
Kalińska Nina VII P 1898 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce Mała Nieszawka
Gerc Oliwia VIII P 1840 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie Obrowo
Łepska Karolina VIII P 1840 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie Obrowo
Wojciechowski Marek VIII P 1840 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie Obrowo
Zakrzewska Wiktoria VIII P 1840 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie Obrowo
Grzelakowska Weronika VIII P 1353 Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wieńcu Wieniec
Gąsiewicz Lidia VIII P 1354 Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Czernikowie Czernikowo
Białkowski Franciszek VIII P 1915 Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich Złotniki Kujawskie
Biernacki Jakub VIII P 1915 Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich Złotniki Kujawskie
Grontkowski Daniel VIII P 1915 Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich Złotniki Kujawskie
Jasek Mateusz VIII P 1915 Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich Złotniki Kujawskie
Narkowicz Weronika VIII P 1356 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku Raciążek
Drążkowska Zofia VIII P 1727 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach Przyłęki
Adamska Hanna Anna VIII P 1352 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach Białe Błota
Falenczyk Patrycja VIII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Grzybek Agata VIII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Grzybek Monika VI P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Krazińska Wiktoria VII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Lazarek Amelia VII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Osojca Julia VIII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     [1]  2  3  4     następna >>>



© Copyright 2022 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl