strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt



























Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2021.10.20, etap rejonowy 2021.12.09, etap wojewódzki 2022.03.09.

Wyniki etapu szkolnego (lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Wróbel Martyna VIII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Dams Rafał VIII P 1913 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krusinie Krusin
Pańczak Antonina Zuzanna VIII P 1916 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rogowie Rogowo
Mroczkowska Iga Zofia VIII P 1366 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości Pakość
Mielnik Rober Juliusz VIII P 1452 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym Lubicz Górny
Piskorski Mikołaj VII P 1927 Szkoła Podstawowa im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie Gąsawa
Helt Łukasz VII P 1774 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie Sypniewo
Kabat Radosław VII P 1774 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie Sypniewo
Piechocka Natalia Klaudia VIII P 1622 Szkoła Podstawowa im.16.Pułku Ułanów Wielkopolskich w Grupie Grupa
Glonek Wiktor VIII P 1385 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Inowrocławiu Inowrocław
Czapla Arkadiusz Paweł VIII P 1399 Szkoła Podstawowa nr 1 im dra Stanisława Krzysia w Barcinie Barcin
TABOR ALEKSANDER VIII P 1394 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie Szubin
TOMCZYK MARCIN RAFAŁ VIII P 1394 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie Szubin
Obara Wiktoria Magdalena VIII P 5989 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku Więcbork
Gołębiowski Jakub Szymon VIII P 1392 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski
Spichalski Oliwier VIII P 1404 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu Świecie
Winklarz Filip VII P 1404 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu Świecie
Krzykanowska Martyna VIII P 1407 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Inowrocław
Sadecki Michał Jan VII P 1406 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu Toruń
Klimek Julia Wiktoria VIII P 1410 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu Grudziądz
Lewandowska Nicola Oliwia VIII P 1409 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu Toruń
Starzyńska Oliwia VI P 1409 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu Toruń
Tylińska Kornelia Beata VI P 1409 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu Toruń
Tyrała Mikołaj VII P 1415 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego we Włocławku Włocławek
Bieńkowski Kamil Paweł VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Ciepliński Adam VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Jasiniecki Tomasz Piotr VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Kęcka Weronika VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Matulewska Jagoda Cecylia VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Okońska Magdalena VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Zielińska Zuzanna VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Nowicka Dominika VIII P 1419 Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu Toruń
Pawłowska Nadia VIII P 1419 Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu Toruń
Woźniak Marcelina VIII P 1419 Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu Toruń
Kropidłowski Mikołaj Jan VIII P 1421 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu Grudziądz
Olszewska Julia VIII P 1424 Szkoła Podstawowa Nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman Toruń
Ryciuk Iga Irena VIII P 1424 Szkoła Podstawowa Nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman Toruń
Góralski Igor VIII P 1429 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu Grudziądz
Kubicki Natan VIII P 1429 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu Grudziądz
Wysocka Julia VIII P 1429 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu Grudziądz
KAMIŃSKA BLANKA VIII P 1431 Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku Włocławek
Gackowska Zofia VIII P 1436 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie Koronowo
Wargulec Katarzyna Kinga VIII P 1453 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie Szubin
Płusa Alicja VIII P 1454 Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu Grudziądz
Balcerak Katarzyna VIII P 1458 Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku Włocławek
Bartkiewicz Michał VIII P 1460 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu Toruń
Nowak Zuzanna VIII P 1460 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu Toruń
Laskowski Szymon, Piotr VII P 1466 Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu Toruń
Langowski Jakub VII P 1470 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie Rypin
Sieklicka Zuzanna VII P 1470 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie Rypin
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     1  [2]  3  4     następna >>>



© Copyright 2022 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl