strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt



























Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2021.10.20, etap rejonowy 2021.12.09, etap wojewódzki 2022.03.09.

Wyniki etapu szkolnego (lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Przekwas Anna VIII P 1136 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego w Aleksandrowie Kujawskim Aleksandrów Kujawski
Duchnowska Natalia Kinga VIII P 1481 Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu Toruń
Jaworska Iga VIII P 1481 Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu Toruń
Ptaszek Michalina Ewa VIII P 1481 Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu Toruń
Stasiak Natalia VIII P 5980 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku Ciechocinek
Puławska Jagoda Elżbieta VIII P 5962 Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy Bydgoszcz
Klet Zofia Kornelia VIII P 1485 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Józefa Piłsudskiego z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz
Figurska Rozalia VIII P 1486 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu Toruń
Wilska Nikola VIII P 5351 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w Toruniu Toruń
Frączek Tymon Ziemowit VIII P 5971 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu Toruń
Hennig Agata VIII P 5971 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu Toruń
Żbikowski Wojciech Roman VIII P 5971 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu Toruń
Piątkowska Maja Weronika VII P 5981 Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu Inowrocław
Drzazga Jakub VIII P 1515 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie Lipno
Kiełkowska Agata VIII P 1515 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie Lipno
Śmigielski Michał VIII P 1515 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie Lipno
Zielińska Anna VIII P 1515 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie Lipno
Lipińska Kalina VII P 1510 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Świeciu Świecie
Płocki Piotr VIII P 1511 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu Toruń
Weber Jan Adam VII P 1511 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu Toruń
NIEDZIAŁKOWSKA ZOFIA VIII P 1520 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy Bydgoszcz
SOBOŃ RAFAŁ MARCIN VIII P 1520 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy Bydgoszcz
Rydyńska Maja VIII P 1529 Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy Bydgoszcz
Czerwiński Kacper VIII P 1533 Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Adamaszek Emilia Zofia VIII P 1537 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu Grudziądz
Oczoś Adam VIII P 1537 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu Grudziądz
Pietrzyk Mikołaj Andrzej VII P 1534 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu Toruń
Żegnałek Franciszek Jakub VIII P 1534 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu Toruń
Kamińska Kornelia VIII P 1574 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy Bydgoszcz
Kujawa Dominik Józef VII P 1574 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy Bydgoszcz
Możuch Weronika VIII P 1574 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy Bydgoszcz
Czarnecka Klara Nikola VIII P 454 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu Toruń
Gryń Mateusz VII P 454 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu Toruń
Juźków Michał Aleksander VII P 454 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu Toruń
Krawczuk Maria Urszula VIII P 454 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu Toruń
Lutowski Wojciech VII P 454 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu Toruń
Wiśniewski Adam VI P 1575 Szkoła Podstawowa w Bądkowie Bądkowo
Bukowska Julia VIII P 1576 Szkoła Podstawowa w Białochowie Białochowo
Mytlewska Amelia Zuzanna VIII P 1592 Szkoła Podstawowa w Brzozówce Brzozówka
Stocki Witold Jan VIII P 1592 Szkoła Podstawowa w Brzozówce Brzozówka
Brzęczak Julia VIII P 1625 Szkoła Podstawowa w Janikowie Janikowo
Osuch Amelia Anna VIII P 1871 Szkoła Podstawowa w Łabiszynie Łabiszyn
Skrzeszewska Karolina Anna VIII P 1871 Szkoła Podstawowa w Łabiszynie Łabiszyn
Krygier Alan Adam VII P 1668 Szkoła Podstawowa w Łysomicach Łysomice
Urbańska Amelia VIII P 1693 Szkoła Podstawowa w Niszczewach Niszczewy
Krystowczyk Mateusz Zbigniew VII P 2689 Szkoła Podstawowa w Osielsku Osielsko
Modrzyński Fryderyk Jeremi VII P 2689 Szkoła Podstawowa w Osielsku Osielsko
Słupski Kacper Jan VIII P 2689 Szkoła Podstawowa w Osielsku Osielsko
Maciejewski Stanisław VIII P 1707 Szkoła Podstawowa w Ostromecku Ostromecko
Zwolińska Maja VIII P 1733 Szkoła Podstawowa w Radominie Radomin
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     1  2  [3]  4     następna >>>



© Copyright 2022 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl