|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Szczech Aleksandra |
III G |
175 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Szewczyk Julia Amelia |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szewczyk Lena Dominika |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Szmycińska Anna |
II G |
342 |
Gimnazjum w Świedziebni |
Świedziebnia |
|
Szpila Dagmara |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Szubarga Anna Maria |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szulc Dorota |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Szwaba Aleksandra Ewa |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Szydłowski Aleksander |
II G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Szymański Wit Cezary |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Śmigielska Olga |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Śpiewak Ewa Joanna |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
Świder Dobrawa |
II G |
320 |
Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Kcyni |
Kcynia |
|
Świeciak Wojciech Ziemowit |
II G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tomasik Tyberiusz |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Uklejewska Aleksandra |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Urbańska Kinga |
III G |
1179 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie |
Radziejów |
|
Wacławska Natalia Maja |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Walczak Agata |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Warchol Aleksander |
III G |
152 |
Gimnazjum nr 12 im. Karola Wojtyły we Włocławku |
Włocławek |
|
Waśniewska Patrycja |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Wilińska Weronika |
II G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Winiecka Martyna |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Wiśniewska Martyna |
II G |
333 |
Gimnazjum w Pokrzydowie |
Pokrzydowo |
|
Wlekliński Mateusz Kacper |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Włodarska Barbara Anna |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Wojdacz Weronika |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Wolentarski Tomasz |
II G |
136 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Wójtewicz Zuzanna |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Zaborowska Alicja |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Zajączkowska Maria |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Zaremba Zuzanna |
II G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Zdolska Magdalena |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
Zgubińska Zuzanna |
III G |
1219 |
Publiczne Gimnazjum w Raciążku |
Raciążek |
|
Zielaskiewicz Jan January |
II G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Zieliński Tymoteusz |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Żyto Karolina Magdalena |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 [3] następna >>>
|