|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Galczak Oliwia |
III G |
1179 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie |
Radziejów |
|
Gałkowska Oliwia Maria |
III G |
335 |
Gimnazjum w Skrwilnie |
Skrwilno |
|
Giza Wiktoria |
III MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Gołata Dominik |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Gorajek Marcin Antoni |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Gotowska Jagoda Marta |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Grabowska Maja |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Grądek Karolina Zuzanna |
III G |
266 |
Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Grobelski Maciej |
III G |
2990 |
Gimnazjum w Tucznie |
Tuczno |
|
Grzechowiak Konstancja |
III G |
337 |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałowskiego w Strzelnie - oddziały gimnazjalne |
Strzelno |
|
Grzybowska Aleksandra Martyna |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Grzybowska Laura Hanna |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Gulski Stanisław Bernard |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gutkowska Lidia Michalina |
III G |
251 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Hasse Nela Aleksandra |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Hawełko Sandra |
III G |
458 |
Katolickie Gimnazjum Księży Pallotynów Gymnasium Culmense w Chełmnie |
Chełmno |
|
Hering-Zagrocka Marta |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Hilmantel Justyna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Horoszczuk Julia Róża |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jabłońska Izabela |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Jabłoński Łukasz |
III G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Jabłoński Natan Sebastian |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jankowski Bartosz |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Janowiak Maria |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jaroszewski Jan Andrzej |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jazdon Martyna Krystyna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jeleniewska-Suty Oliwia |
III G |
194 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Jeziorska Agata |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Jeziorska Martyna Marianna |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Jędrzejczyk Marta Anna |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jopkiewicz Józef Tomasz |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jóźwiak Marcjanna |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Kałużna Zuzanna Julia |
III G |
114 |
Gimnazjum im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie |
Baruchowo |
|
Kaminska Wiktoria |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kamiński Bartosz |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kaniewska Justyna |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Karasińska Wiktoria |
III G |
1204 |
Publiczne Gimnazjum w Siemnówku |
Siemnówek |
|
Karaś Olga |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Karczewska Julia |
III G |
117 |
Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie |
Tłuchowo |
|
Kardach Oskar |
III G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Kaźnica Maja Anna |
III G |
2503 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne |
Osielsko |
|
Kępińska Amelia Weronika |
III G |
270 |
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jadwigi Jałowiec w Lipnie z klasami gimnazjalnymi |
Lipno |
|
Kęska Mikołaj Adam |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kiedewicz Zofia Zuzanna |
III G |
110 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryńsku |
Ryńsk |
|
Kiernicka Izabela |
III G |
236 |
Gimnazjum nr 49 im. Leona Kruczkowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kijewska Wiktoria |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Kluczyńska Klaudia |
III G |
458 |
Katolickie Gimnazjum Księży Pallotynów Gymnasium Culmense w Chełmnie |
Chełmno |
|
Kłosowicz Krzysztof |
III G |
392 |
Gimnnazjum nr 5 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kłosowska Lidia |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Kochowicz Damian |
III G |
130 |
Gimnazjum nr 1 w Łysomicach |
Łysomice |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 4 5 6 7 następna >>>
|