|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Żuberek Zuzanna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Żebrowska Kinga |
III G |
370 |
Gimnazjum im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Żbikowski Filip |
III G |
1220 |
Publiczne Gimnazjum Stawkach |
Stawki |
|
Żabecka Aleksandra |
III G |
1229 |
Publiczne Gimnazjum im. Piotra Tylickiego w Kowalu |
Kowal |
|
Zmudziński Marek |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Zielińska Maria Helena |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Zielaskiewicz Jan |
III G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Zaremba Zuzanna |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Zalewska Adrianna Katarzyna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Zajączkowski Michał |
III G |
1194 |
Publiczne Gimnazjum w Karnkowie |
Karnkowo |
|
Zabost Izabela |
III G |
117 |
Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie |
Tłuchowo |
|
Zabłocka Julita |
III G |
359 |
Gimnazjum w Dębowej Łące |
Dębowa Łąka |
|
Wysota Marta |
III G |
383 |
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Wudarska Julia Agnieszka |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
WOŹNIAK ADRIANNA |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Wolentarski Tomasz |
III G |
136 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Wojtaszek Jakub Mirosław |
III G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Wojciechowski Franciszek Rafał |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Witkowska Natalia |
III G |
264 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żołędowie - oddziały gimnazjalne |
Żołędowo |
|
Wiśniewski Adam Gabriel |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
WIŚNIEWSKA MARTYNA |
III G |
112 |
Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Rypinie |
Rypin |
|
Wiśniewska Emilia Anna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Wilkanowski Alex Paweł |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wiliński Maciej |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wilińska Weronika |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Wiktorowicz Konrad Mateusz |
III G |
2990 |
Gimnazjum w Tucznie |
Tuczno |
|
Wierzbowska Daria Kinga |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wieczorek Matylda |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Weznerowicz Kamil |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Wera Martyna |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wencel Borys Włodzimierz |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wasilewska Alicja |
III G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Wacławska Natalia Maja |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wabiszewska Karina Maria |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Uklejewska Aleksandra |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tydola Kamil Sebastian |
III G |
120 |
Gimnazjum Integracyjne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Tułodziecki Szymon |
III G |
270 |
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jadwigi Jałowiec w Lipnie z klasami gimnazjalnymi |
Lipno |
|
Tschurl Wiktor |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Trzeciakiewicz Julia Maria |
III G |
327 |
Gimnazjum w Mąkowarsku |
Mąkowarsko |
|
Tomasik Tyberiusz |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tkaczyk Paula |
III G |
1280 |
Społeczne Gimnazjum Językowe w Toruniu |
Toruń |
|
Tessmer Zuzanna |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Świeciak Wojciech Ziemowit |
III G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Świder Dobrawa |
III G |
320 |
Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Kcyni |
Kcynia |
|
Śmigielska Olga |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szykowna Kaja Maria |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szydłowski Aleksander |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Szwaba Aleksandra Ewa |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Szpila Dagmara |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Szewczak Amelia |
III G |
170 |
Gimnazjum nr 2 w Piechcinie |
Piechcin |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 6 7 następna >>>
|