|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Żytowicz Bartosz |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Zieliński-Weiher Łukasz |
II G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Zelmanowska Anna |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Zakrzewska Julia, Maria |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Wyszogrodzka Anna |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Wruck Patryk |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Woźny Wiktoria Weronika |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
WOŹNIAK Julia |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Witkowska Oliwia |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Witkowska Aleksandra, Ida |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Wiśniewski Szymon Mieczysław |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Wiśniewska Joanna Ewa |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Tubisz Melania |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Trojan Jan |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Śladewska Katarzyna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szymańska Monika Justyna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Szulc Paulina |
II G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
SZUBARGA Anna Maria |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szczesna Klaudia |
III G |
310 |
Gimnazjum w Brudnowie |
Brudnowo |
|
Sołtysiak Agnieszka |
III G |
165 |
Gimnazjum nr 2 im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Sobczak Kamila Anna |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rojek Aleksandra |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Rogala Michał |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Robaczewska Joanna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Pyka Jagoda |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Przybysz Sandra Weronika |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Polaszewska Monika Maria |
III G |
1178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie - oddziały gimnazjalne |
Żnin |
|
Piotrowska Marta Maria |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Pik Aleksandra Maria |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pijanowska Natalia |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Piętowski Adam |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Pęcherska Agata Marianna |
III G |
168 |
Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Dobrzejewicach |
Dobrzejewice |
|
Pawlak Adrianna |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Pawelski Mikołaj |
III G |
263 |
Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Kujawskiej w Gniewkowie |
Gniewkowo |
|
Ordon Urszula Klaudia |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Oleś Natalia |
III G |
1226 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim - oddziały gimnazjalne |
Kowalewo Pomorskie |
|
Nowakowska Katarzyna |
III G |
1179 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie |
Radziejów |
|
Nieścior Wioletta |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Muszalski Jakub, Wiktor |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Michalak Katarzyna |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Meler Natalia Weronika |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Martewicz Jakub |
III G |
187 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Makowski Wojciech Feliks |
II G |
168 |
Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Dobrzejewicach |
Dobrzejewice |
|
Maciejczak Kacper |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Łytkowska Agnieszka |
III G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Łukaszewska Adrianna |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Łosiński Piotr Radosław |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Łopatowska Natalia Ewa |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
Łaszkiewicz Jakub, Marcin |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Lipska Patrycja |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 następna >>>
|