|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Żyto Karolina Magdalena |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Zdolska Magdalena |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
Zaborowska Alicja |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Wojdacz Weronika |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Wilińska Weronika |
II G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Walczak Agata |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Urbańska Kinga |
III G |
1179 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie |
Radziejów |
|
Tomasik Tyberiusz |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Śpiewak Ewa Joanna |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
Szubarga Anna Maria |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szpila Dagmara |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Szczech Aleksandra |
III G |
175 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Sobucki Bartłomiej |
III G |
355 |
Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Topólce |
Topólka |
|
Ruprik Urszula Anna |
III G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Poczwardowski Jędrzej |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Piotrowska Marta Maria |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Pietrzak Agata |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Piekarski Maciej Kacper |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Nowak Marta Agnieszka |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Nierzwicki Kajetan Roman |
II G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Moraczewska Monika |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Młynarek Monika Julia |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kubasik Maciej Jarosław |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Krzeszewska Magdalena Elżbieta |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kruszyńska Amelia |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kowalczyk Agata |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kowal Zofia |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Kosela Kamila Weronika |
III G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Kłosowska Lidia |
II G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Kikulska Patrycja |
III G |
361 |
Szkoła Podstawowa im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie - oddziały gimnazjalne |
Gruta |
|
Kaszubowska Zofia Magdalena |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kabacińska Iga Maria |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Jarmiłko Bartosz |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Jabłońska Oliwia |
III G |
105 |
Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Gackowska Natalia |
III G |
336 |
Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Sośnie |
Sośno |
|
Florkowski Łukasz Andrzej |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dzwonkowska Wiktoria Anna |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Dybowska Alicja |
III G |
1229 |
Publiczne Gimnazjum im. Piotra Tylickiego w Kowalu |
Kowal |
|
Chojnicka Patrycja Maria |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Biernacki Jan Waldemar |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] następna >>>
|