strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt



























Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2021.10.20, etap rejonowy 2021.12.09, etap wojewódzki 2022.03.09.

Wyniki etapu wojewódzkiego (lista finalistów i laureatów)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Jędrzejczak Milena Agata VIII P 455 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Władysława Demskiego w Inowrocławiu Inowrocław
Felińczak Konrad VIII P 5712 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku Włocławek
Kopyciński Antoni VIII P 1277 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu Toruń
Zmudzińska Natalia VII P 1277 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu Toruń
Łepska Karolina VIII P 1840 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie Obrowo
Wojciechowski Marek VIII P 1840 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie Obrowo
Drążkowska Zofia VIII P 1727 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach Przyłęki
Adamska Hanna Anna VIII P 1352 Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach Białe Błota
Falenczyk Patrycja VIII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Grzybek Agata VIII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Osojca Julia VIII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Pańczak Antonina Zuzanna VIII P 1916 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rogowie Rogowo
Piskorski Mikołaj VII P 1927 Szkoła Podstawowa im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie Gąsawa
Piechocka Natalia Klaudia VIII P 1622 Szkoła Podstawowa im.16.Pułku Ułanów Wielkopolskich w Grupie Grupa
TABOR ALEKSANDER VIII P 1394 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie Szubin
Krzykanowska Martyna VIII P 1407 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Inowrocław
Klimek Julia Wiktoria VIII P 1410 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu Grudziądz
Bieńkowski Kamil Paweł VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Ciepliński Adam VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Jasiniecki Tomasz Piotr VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Matulewska Jagoda Cecylia VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Zielińska Zuzanna VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Olszewska Julia VIII P 1424 Szkoła Podstawowa Nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman Toruń
Gackowska Zofia VIII P 1436 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie Koronowo
Płusa Alicja VIII P 1454 Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu Grudziądz
Balcerak Katarzyna VIII P 1458 Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku Włocławek
Nowak Zuzanna VIII P 1460 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu Toruń
Laskowski Szymon, Piotr VII P 1466 Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu Toruń
Langowski Jakub VII P 1470 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie Rypin
Sieklicka Zuzanna VII P 1470 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie Rypin
Duchnowska Natalia Kinga VIII P 1481 Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu Toruń
Stasiak Natalia VIII P 5980 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku Ciechocinek
Puławska Jagoda Elżbieta VIII P 5962 Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy Bydgoszcz
Klet Zofia Kornelia VIII P 1485 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Józefa Piłsudskiego z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego Bydgoszcz
Frączek Tymon Ziemowit VIII P 5971 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu Toruń
Żbikowski Wojciech Roman VIII P 5971 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu Toruń
Drzazga Jakub VIII P 1515 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie Lipno
Kiełkowska Agata VIII P 1515 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie Lipno
Śmigielski Michał VIII P 1515 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie Lipno
Płocki Piotr VIII P 1511 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu Toruń
NIEDZIAŁKOWSKA ZOFIA VIII P 1520 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy Bydgoszcz
Czerwiński Kacper VIII P 1533 Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Żegnałek Franciszek Jakub VIII P 1534 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu Toruń
Kamińska Kornelia VIII P 1574 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy Bydgoszcz
Lutowski Wojciech VII P 454 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu Toruń
Wiśniewski Adam VI P 1575 Szkoła Podstawowa w Bądkowie Bądkowo
Brzęczak Julia VIII P 1625 Szkoła Podstawowa w Janikowie Janikowo
Krygier Alan Adam VII P 1668 Szkoła Podstawowa w Łysomicach Łysomice
Maciejewski Stanisław VIII P 1707 Szkoła Podstawowa w Ostromecku Ostromecko
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     [1]     następna >>>



© Copyright 2023 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl