strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt



























dla rodziców i uczniów  Jesteś w dziale dla rodziców i uczniów » Stypendia i pomoc

2008-05-13 07:00 / 142   J. Popielewski dla rodziców i uczniów
Regulamin programu stypendialnego "Bank Dziecięcych Uśmiechów" Fundacja Banku Zachodniego WBK
          Z przyjemnością informujemy, iż zakończyliśmy proces weryfikacji wniosków o stypendium Banku Dziecięcych Uśmiechów na rok szkolny 2008/2009. Znamy już nazwiska 27 młodych gniewnych, którzy w tegorocznym wyścigu o stypendium pokonali ponad 200 kandydatów!

          Do współpracy w wyłonieniu listy "najlepszych z najlepszych" zaprosiliśmy wybitnych specjalistów (etap II) oraz uznane autorytety (etap III). W tym roku nieocenioną pomocą oraz profesjonalną ekspertyzą posłużyły nam następujące sławy: Katarzyna Grochola (nauki humanistyczne), prof. dr hab. Robert Hołyst (nauki ścisłe), Andrzej Krzywy (muzyka), Paweł Nastula (sport) i Pola Dwurnik (sztuka). Nasi jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem talentu i ponadprzeciętnych zdolności wszystkich kandydatów i, jak sami przyznali, wyłonienie tych najbardziej utalentowanych było dla nich nie lada wyzwaniem.

          Wszyscy laureaci IV edycji Programu Stypendialnego spotkają się na uroczystej Gali Stypendialnej w dniu 14 października br. w Warszawie.

          Serdecznie dziękujemy naszym jurorom za wsparcie w procesie weryfikacji wniosków, a dzieciom i młodzieży z całej Polski za nadesłane aplikacje. Kolejny konkurs o stypendium Banku Dziecięcych Uśmiechów już w przyszłym roku!

Muzyka

  • Mateusz Wiśniewski Rypin
  • Szymon Nehring Kraków
  • Maciej Szuba Witoszów Dolny
  • Sylwia Gajdemska Koszalin
  • Kamil Kucharzewski Wrocław
  • Małgorzata Nakonieczna Kielce
  • Agata Szuba Witoszów Dolny
Nauki ścisłe

  • Maks Brandt Bolesławiec
  • Kamil Grabski Stara Dąbrowa
  • Dariusz Jarzębski Rawa Mazowiecka
Nauki humanistycze
  • Bartosz Kubiak Oleśnica
  • Krzysztof Bednarek Kętrzyn
  • Marta Magdalena Pelc Górowo Iławeckie
  • Klaudia Stankiewicz Kamionki
  • Sebastian Ottenbreit Szewce
  • Jan Jęcz Kamień Pomorski
Sztuka

  • Anna Klechamer Darnawa
  • Monika Klechamer Darnawa
  • Melania Majgier Gliwice
  • Artur Czajkowski Częstochowa
Sport

  • Daniel Potok Paleśnica
  • Magdalena Szczerkowska Rawa Mazowiecka
  • Kamil Miśkiewicz Pilzno
  • Daria Wojtas Wągrowiec
  • Tomasz Michelus Piła
  • Edgar Pogosian Kartuzy
  • Sebastian Majgier Gliwice



© Copyright 2022 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl