strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2016.10.12, etap rejonowy 2016.12.07, etap wojewódzki 2017.02.17.

Wyniki etapu szkolnego (lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Adamska Alicja III G 216 Gimnazjum nr 37 Integracyjne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Antos Zuzanna III G 1179 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie Radziejów
Augustynowicz Anna III G 235 Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Balcerowska Agata III G 1221 Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku Włocławek
Ballo Maja III G 1222 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku - oddziały gimnazjalne Ciechocinek
Baran Aleksandra, Maria III G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne Inowrocław
Baranowski Szymon Dominik III G 326 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
Bączek Zuzanna Weronika III G 179 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie Grębocin
Bąk Julia III G 1226 Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim Kowalewo Pomorskie
Bereda Jan Andrzej III G 402 I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Berent Marcin III G 3053 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu Toruń
Biedrzycka Greta Izabela III G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Bielicka Oliwia II G 179 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie Grębocin
Błaszak Barbara Krystyna III G 197 Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4 Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne Inowrocław
Bociek Jakub Kamil III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Bogusławska Amelia III G 1222 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku - oddziały gimnazjalne Ciechocinek
Bońdos Patryk Tomasz III G 235 Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Boryna Matylda Julianna III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Brymora Julia III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Burzyńska Zuzanna III G 235 Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Butkiewicz Joanna III G 3053 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu Toruń
Bych Anna, Aleksandra III G 217 Gimnazjum nr 38 Integracyjne im. Synów Pułku w Bydgoszczy Bydgoszcz
Centkowska Justyna III G 1219 Publiczne Gimnazjum w Raciążku Raciążek
Centkowski Szymon Jakub III G 267 Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku Włocławek
Chełminiak Kinga III G 1229 Publiczne Gimnazjum im. Piotra Tylickiego w Kowalu Kowal
Chojnicka Julia III G 133 Gimnazjum nr 1 w Obrowie Obrowo
Chojnicka Patrycja Maria II G 133 Gimnazjum nr 1 w Obrowie Obrowo
Cieślik Aleksandra III G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne Inowrocław
Cnotek Maksymilian III G 1282 Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu Toruń
CZAJKA Julia Magdalena III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Czarnecki Paweł III G 333 Gimnazjum w Pokrzydowie Pokrzydowo
Czeladka Bartłomiej III G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne Inowrocław
Dębowska Katarzyna II G 3053 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu Toruń
Dobrosielski Mateusz Makary III G 266 Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy Brodnica
Dolecki Kacper Marian III G 375 Gimnazjum w Zbicznie Zbiczno
Domoń Klaudia III G 126 Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Pruszczu Pruszcz
Drożyńska Liwia III G 240 Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne Bydgoszcz
Dudek Kinga II G 113 Gimnazjum im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich Złotniki Kujawskie
Dzik Alicja Joanna III G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Fafiński Franciszek III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Fornalik Agnieszka Anna III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Foryś Julia III G 133 Gimnazjum nr 1 w Obrowie Obrowo
Frąc Agata II G 242 Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Frąckowiak Judyta III G 233 Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Frączek Bartosz III G 3053 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu Toruń
Frymark Marta Maria III G 244 Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gackowska Natalia II G 336 Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Sośnie Sośno
Galij Agnieszka II G 244 Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gałka Michał III G 253 Gimnazjum nr 7 w Toruniu Toruń
Gawłowska Martyna II G 114 Gimnazjum im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie Baruchowo
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     [1]  2  3  4  5  6     następna >>>



© Copyright 2017 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl