strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2016.10.12, etap rejonowy 2016.12.07, etap wojewódzki 2017.02.17.

Wyniki etapu rejonowego (lista osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Adamska Alicja III G 216 Gimnazjum nr 37 Integracyjne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Antos Zuzanna III G 1179 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie Radziejów
Augustynowicz Anna III G 235 Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Baran Aleksandra, Maria III G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne Inowrocław
Baranowski Szymon Dominik III G 326 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
Bąk Julia III G 1226 Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim Kowalewo Pomorskie
Bereda Jan Andrzej III G 402 I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Biedrzycka Greta Izabela III G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Błaszak Barbara Krystyna III G 197 Gimnazjum nr 3 im. 4 Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu Inowrocław
Brymora Julia III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Butkiewicz Joanna III G 3053 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu Toruń
Chojnicka Julia III G 133 Gimnazjum nr 1 w Obrowie Obrowo
Cnotek Maksymilian III G 1282 Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu Toruń
Czarnecki Paweł III G 333 Gimnazjum w Pokrzydowie Pokrzydowo
Dzik Alicja Joanna III G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Fafiński Franciszek III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Fornalik Agnieszka Anna III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Frąc Agata II G 242 Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Frąckowiak Judyta III G 233 Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Frączek Bartosz III G 3053 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu Toruń
Galij Agnieszka II G 244 Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gimel Zuzanna Magdalena III G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Górna Agata Barbara III G 178 Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu Inowrocław
Haj Obeid Esmail III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Hejmanowska Magdalena III G 239 Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" we Włocławku Włocławek
Hulisz Agnieszka III G 120 Gimnazjum Integracyjne w Inowrocławiu Inowrocław
Ignaczak Adam Piotr II G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Jabłońska Oliwia II G 105 Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim Lubień Kujawski
Jakubowska Wiktoria Zuzanna III G 233 Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Jankierska Zuzanna III G 168 Gimnazjum nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dobrzejewicach Dobrzejewice
Jankowski Patryk Marcin III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Justyńska Małgorzata III G 105 Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim Lubień Kujawski
Kabacińska Iga Maria II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Karbownik Julia III G 331 Gimnazjum w Papowie Biskupim Papowo Biskupie
Karbownik Katarzyna Emilia III G 329 Gimnazjum w Ostromecku Ostromecko
Kaszubowska Zofia Magdalena II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Klimowska Marta III G 267 Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku Włocławek
Kmiołek Edgar III G 1220 Publiczne Gimnazjum Stawkach Stawki
Kobus-Błachnio Aleksandra Maria III G 208 Gimnazjum nr 31 im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
KOWALSKA Karolina Katarzyna III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Kowalska Weronika Magdalena III G 233 Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Kozłowska Aleksandra Maria III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Krajewski Radosław Nikodem II G 176 Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu Grudziądz
KRETOWICZ Julia Jolanta III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Krokowska Martyna III G 178 Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu Inowrocław
Krzemińska Kamila III G 200 Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Świeciu Świecie
Kuć Weronika III G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Kuffel Zuzanna III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Kwiatkowska Alicja III G 402 I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Leśniewska Weronika Katarzyna III G 318 Gimnazjum w Janikowie Janikowo
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     [1]  2  3     następna >>>



© Copyright 2017 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl