strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2017.11.10, etap rejonowy 2018.01.09, etap wojewódzki 2018.03.09.

Wyniki etapu szkolnego (lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Bernacki Jakub Marcin II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Biernacki Jan Waldemar III G 178 Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne Inowrocław
Brukiewa Urszula II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Brzeski Aleksander Krzysztof II G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Chojnicka Patrycja Maria III G 133 Gimnazjum nr 1 w Obrowie Obrowo
Chrobocińska Kinga Patrycja II G 333 Gimnazjum w Pokrzydowie Pokrzydowo
Ciechanowski Maximilian II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Dąbrowska Maria Aleksandra III G 307 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy Bydgoszcz
Dębowska Katarzyna III G 3053 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 w Toruniu Toruń
Domowicz Tomasz III G 392 Gimnnazjum nr 5 w Grudziądzu Grudziądz
Drzewiecki Tymon II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Durska Zuzanna Julia II G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Dybowska Alicja III G 1229 Publiczne Gimnazjum im. Piotra Tylickiego w Kowalu Kowal
Dzwonkowska Wiktoria Anna III G 151 Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu Grudziądz
Fiszer Karolina III G 315 Gimnazjum w Głuchowie Głuchowo
Florkiewicz Danuta Krystyna III G 333 Gimnazjum w Pokrzydowie Pokrzydowo
Florkowski Łukasz Andrzej II G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Folkmar Oliwia Wiktoria II G 235 Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gabrysiak Alicja Emilia II G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gackowska Natalia III G 336 Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Sośnie Sośno
Galij Agnieszka III G 244 Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gralak Magdalena III G 203 Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu Grudziądz
Grzechowiak Konstancja II G 337 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałowskiego w Strzelnie - oddziały gimnazjalne Strzelno
Hilmantel Justyna II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Jabłońska Oliwia III G 105 Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim Lubień Kujawski
Jakubas Adam III G 239 Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" we Włocławku Włocławek
Jakubek Dominika III G 201 Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie Zbrachlin
JAŁOWIECKA AGATA III G 155 Gimnazjum nr 14 w Toruniu Toruń
Jarmiłko Bartosz III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Jopkiewicz Józef Tomasz II G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Kabacińska Iga Maria III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Karasińska Wiktoria II G 1204 Publiczne Gimnazjum w Siemnówku Siemnówek
KARŁOWSKI MICHAŁ III G 275 Gimnazjum Publiczne nr 2 w Solcu Kujawskim Solec Kujawski
Kaszubowska Zofia Magdalena III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Kikulska Patrycja III G 361 Gimnazjum w Grucie Gruta
Kłosowska Lidia II G 308 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko Toruń
Kolasiński Mikołaj II G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Kopras Julia III G 240 Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne Bydgoszcz
Kosela Kamila Weronika III G 132 Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie Wąbrzeźno
Kostrzewa Klaudia III G 239 Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" we Włocławku Włocławek
Kowal Zofia III G 178 Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne Inowrocław
Kowalczyk Agata II G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Kowalewski Filip II G 158 Gimnazjum nr 16 w Toruniu Toruń
Kowalska Aleksandra III G 201 Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie Zbrachlin
Kozakiewicz Adam Jarosław III G 117 Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie Tłuchowo
Kozłowska Ewelina III G 149 Gimnazjum nr 11 we Włocławku Włocławek
Kozłowska Małgorzata III G 221 Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią Nakło nad Notecią
Kozłowski Błażej II G 120 Gimnazjum Integracyjne w Inowrocławiu Inowrocław
Krajewski Radosław Nikodem III G 176 Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu Grudziądz
Kruszyńska Amelia III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     [1]  2  3     następna >>>



© Copyright 2017 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl