strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




Wizytatorzy - koordynatorzy

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2018.10.16, etap rejonowy 2018.12.04, etap wojewódzki 2019.02.27.

Wstępne wyniki etapu szkolnego (wstępna lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego)
Planowana data ogłoszenie wyników ostatecznych: 2018-10-30
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Adamczyk Mateusz III G 133 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie Obrowo
Adamczyk Szymon III G 322 Gimnazjum w Kowalewie Kowalewo
Afeltowicz Agata III G 5715 Niepubliczne Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Ciechocinku Ciechocinek
Andrzejewska Zofia III G 267 Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku Włocławek
Antos Olaf III G 318 Gimnazjum w Janikowie Janikowo
Araszewicz Szymon III G 192 Gimnazjum nr 28 w Toruniu Toruń
Babecki Dominik III G 341 Gimnazjum w Świeciu n.Osą Świecie nad Osą
Bartoszewicz Kamila III G 261 Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy Bydgoszcz
Bauza Monika III G 234 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Bayer Julia III G 186 Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi - oddziały gimnazjalne Bydgoszcz
Bejnar Alicja III G 1194 Publiczne Gimnazjum w Karnkowie Karnkowo
Bernacki Jakub Marcin III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Białek Martyna III G 305 Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Bieniek Szymon Piotr III G 1221 Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku Włocławek
Bieńkowska Karolina Anna III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Błaszkiewicz Wiktoria III G 266 Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy Brodnica
Bojarska Barbara Zofia III G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Brożyna Zuzanna Maria III G 307 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy Bydgoszcz
Brożyńska Oliwia III G 1218 Publiczne Gimnazjum w Górsku Górsk
Brukiewa Urszula III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Brzeski Aleksander Krzysztof III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Brzyska Adrianna III G 361 Szkoła Podstawowa im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie - oddziały gimnazjalne Gruta
Buczkowska Zofia Katarzyna III G 157 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Broniewskiego w Toruniu - oddziały gimnazjalne Toruń
Bugaj Krzysztof Jan III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Buława Adam III G 5631 Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku Włocławek
Chrobocińska Kinga Patrycja III G 333 Gimnazjum w Pokrzydowie Pokrzydowo
Chrzanowska Jagoda III G 2503 Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne Osielsko
Ciechanowski Maximilian III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Czerwieniec Jagoda Julia III G 234 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Dąbrowa Hanna Amelia III G 133 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie Obrowo
Dębczyńska Maria III G 2503 Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne Osielsko
Dobrzykowska Sara III G 5265 Społeczne Gimnazjum im. Armii Krajowej w Żninie Żnin
Domachowska Aleksandra III G 1183 Gimnazjum nr 9 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Grudziądzu Grudziądz
Dreliszak Agnieszka Zofia III G 115 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku - oddziały gimnazjalne Sławęcinek
Drogowski Stanisław III G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
Drzazga Julia Roksana III G 270 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jadwigi Jałowiec w Lipnie z klasami gimnazjalnymi Lipno
Drzewiecki Tymon III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Dulka Amelia Elżbieta III G 266 Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy Brodnica
Dunajski Mateusz III G 102 Gimnazjum Gminy Brzuze w Ostrowitem Ostrowite
Durka Marcelina III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Durska Zuzanna Julia III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Dzierżykraj- Lipowicz Krzysztof Maciej III G 233 Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Dzięcioł Mateusz III G 181 Gimnazjum nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Chełmnie Chełmno
Dzik Magdalena III G 160 Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Dzikowska Alicja III G 178 Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne Inowrocław
Florkowski Łukasz Andrzej III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Foks Tatiana III G 117 Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie Tłuchowo
Folkmar Oliwia Wiktoria III G 235 Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Furmanek Maciej Dariusz III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gabrysiak Alicja Emilia III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     [1]  2  3  4  5  6  7     następna >>>



© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl