strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




Wizytatorzy - koordynatorzy

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2018.10.16, etap rejonowy 2018.12.04, etap wojewódzki 2019.02.27.

Wstępne wyniki etapu rejonowego (wstępna lista osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego)
Planowana data ogłoszenie wyników ostatecznych: 2018-12-24
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Adamczyk Mateusz III G 133 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie Obrowo
Adamczyk Szymon III G 322 Gimnazjum w Kowalewie Kowalewo
Afeltowicz Agata III G 5715 Niepubliczne Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Ciechocinku Ciechocinek
Antos Olaf III G 318 Gimnazjum w Janikowie Janikowo
Bartoszewicz Kamila III G 261 Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy Bydgoszcz
Bauza Monika III G 234 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Bernacki Jakub Marcin III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Białek Martyna III G 305 Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Bieniek Szymon Piotr III G 1221 Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku Włocławek
Bieńkowska Karolina Anna III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Bojarska Barbara Zofia III G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Brukiewa Urszula III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Brzeski Aleksander Krzysztof III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Brzyska Adrianna III G 361 Szkoła Podstawowa im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie - oddziały gimnazjalne Gruta
Buczkowska Zofia Katarzyna III G 157 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Broniewskiego w Toruniu - oddziały gimnazjalne Toruń
Ciechanowski Maximilian III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Dąbrowa Hanna Amelia III G 133 Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie Obrowo
Dębczyńska Maria III G 2503 Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne Osielsko
Domachowska Aleksandra III G 1183 Gimnazjum nr 9 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Grudziądzu Grudziądz
Drogowski Stanisław III G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
Drzewiecki Tymon III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Durka Marcelina III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Durska Zuzanna Julia III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Dzik Magdalena III G 160 Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Dzikowska Alicja III G 178 Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne Inowrocław
Florkowski Łukasz Andrzej III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Folkmar Oliwia Wiktoria III G 235 Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Furmanek Maciej Dariusz III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gabrysiak Alicja Emilia III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Galczak Oliwia III G 1179 Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie Radziejów
Gołata Dominik III G 318 Gimnazjum w Janikowie Janikowo
Grabowska Maja III G 305 Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Grzechowiak Konstancja III G 337 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałowskiego w Strzelnie - oddziały gimnazjalne Strzelno
Grzybowska Aleksandra Martyna III G 151 Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu Grudziądz
Grzybowska Laura Hanna III G 205 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne Toruń
Gutkowska Lidia Michalina III G 251 Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne Grudziądz
Hasse Nela Aleksandra III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Hering-Zagrocka Marta III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Hilmantel Justyna III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Jabłońska Izabela III G 1188 Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi Aleksandrów Kujawski
Jaroszewski Jan Andrzej III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Jeziorska Agata III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Jeziorska Martyna Marianna III G 179 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie Grębocin
Jędrzejczyk Marta Anna III G 307 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy Bydgoszcz
Jopkiewicz Józef Tomasz III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Jóźwiak Marcjanna III G 267 Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku Włocławek
Kaminska Wiktoria III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Kaniewska Justyna III G 267 Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku Włocławek
Karasińska Wiktoria III G 1204 Publiczne Gimnazjum w Siemnówku Siemnówek
Kardach Oskar III G 201 Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie Zbrachlin
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     [1]  2  3  4     następna >>>



© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl