|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Adamczyk Mateusz |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Adamczyk Szymon |
III G |
322 |
Gimnazjum w Kowalewie |
Kowalewo |
|
Afeltowicz Agata |
III G |
5715 |
Niepubliczne Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Antos Olaf |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Bartoszewicz Kamila |
III G |
261 |
Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bauza Monika |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bernacki Jakub Marcin |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Białek Martyna |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Bieniek Szymon Piotr |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Bieńkowska Karolina Anna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bojarska Barbara Zofia |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Brukiewa Urszula |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Brzeski Aleksander Krzysztof |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brzyska Adrianna |
III G |
361 |
Szkoła Podstawowa im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie - oddziały gimnazjalne |
Gruta |
|
Buczkowska Zofia Katarzyna |
III G |
157 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Broniewskiego w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Chrzanowska Jagoda |
III G |
2503 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne |
Osielsko |
|
Ciechanowski Maximilian |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Dąbrowa Hanna Amelia |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Dębczyńska Maria |
III G |
2503 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne |
Osielsko |
|
Domachowska Aleksandra |
III G |
1183 |
Gimnazjum nr 9 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Drogowski Stanisław |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Drzewiecki Tymon |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Durka Marcelina |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Durska Zuzanna Julia |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dzik Magdalena |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dzikowska Alicja |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Florkowski Łukasz Andrzej |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Folkmar Oliwia Wiktoria |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Furmanek Maciej Dariusz |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gabrysiak Alicja Emilia |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Galczak Oliwia |
III G |
1179 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie |
Radziejów |
|
Gołata Dominik |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Grabowska Maja |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Grzechowiak Konstancja |
III G |
337 |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałowskiego w Strzelnie - oddziały gimnazjalne |
Strzelno |
|
Grzybowska Aleksandra Martyna |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Grzybowska Laura Hanna |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Gutkowska Lidia Michalina |
III G |
251 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Hasse Nela Aleksandra |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Hering-Zagrocka Marta |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Hilmantel Justyna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Jabłońska Izabela |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Jaroszewski Jan Andrzej |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jeziorska Agata |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Jeziorska Martyna Marianna |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Jędrzejczyk Marta Anna |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jopkiewicz Józef Tomasz |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jóźwiak Marcjanna |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Kałużna Zuzanna Julia |
III G |
114 |
Gimnazjum im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie |
Baruchowo |
|
Kaminska Wiktoria |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kaniewska Justyna |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 następna >>>
|