strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
Wizytatorzy - koordynatorzy

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
informacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Kształcenie » kształcenie zawodowe

informacje ogólne Projekt Rynek Pracy pod Lupą
Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu realizuje kampanię skierowaną do uczniów szkół gimnazjalnych, której celem jest zachęcenie uczniów do zapoznania się z informacjami o rynku pracy dostępnymi m.in. na stronie internetowej projektu Rynek Pracy pod Lupą. Zasadniczy element kampanii stanowi dystrybucja ulotek i plakatów odwołujących odbiorców do strony internetowej ww. projektu. Jednak, by skuteczniej zachęcić młode osoby do zainteresowania rynkiem pracy i swoją przyszłością zawodową, organizowany jest konkurs, w którym zadaniem uczniów jest napisanie wypowiedzi na temat: „Jak wyobrażasz sobie pracę w wymarzonym zawodzie”.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2013-09-17 10:12 / 3874    K. Zaremba

informacje ogólne Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy informuje, że Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” z siedzibą w Lublinie jako realizator projektu „Innowacyjne metody kształcenia w obrębie przedsiębiorczości” zaprasza do zapoznania się z produktem projektu innowacyjnego, którym jest zestaw innowacyjnych narzędzi wspomagających proces dydaktyczny w praktyce nauczania przedmiotu podstawy przedsiębiorczości w liceach ogólnokształcących
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2013-09-13 11:36 / 3868    M. Bazelak

informacje ogólne II Konferencja Normalizacja w Szkole pt. "Z normalizacją w przyszłość. Łatwiej, szybciej, lepiej".
Polski Komitet Normalizacyjny organizuje II Konferencję Normalizacji w Szkole pt. "Z normalizacją w przyszłość. Łatwiej, szybciej, lepiej". TERMIN: 17 kwietnia 2013 r. MIEJSCE: Warszawa, ul. Grochowska 346/348 w siedzibie LXXII Liceum Ogólnokształcącego im. Jakuba Jasińskiego (Praga-Południe, w pobliżu Dworca Wschodniego).
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2013-03-19 10:08 / 3454    K. Mikulski

informacje ogólne Konferencja "Krajowe ramy kwalifikacji - zmiana dla edukacji i rynku pracy"
Instytut Badań Edukacyjnych organizuje 5 marca 2013 r. w Bydgoszczy konferencję "Krajowe ramy kwalifikacji - zmiana dla edukacji i rynku pracy".
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2013-02-07 14:56 / 3353    K. Mikulski

informacje ogólne Ogólnopolska konferencja programu eTwinning dla nauczycieli ze szkół o profilu zawodowym
Serdecznie zapraszamy nauczycieli ze szkół o profilu zawodowym do udziału w ogólnopolskiej konferencji programu eTwinning, która odbędzie się w Domu Technika NOT, w Warszawie (ul. Czackiego), w piątek - 16 listopada 2012 r.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2012-11-14 07:46 / 3106    V. Jaśkiewicz

informacje ogólne Projekt "Praktyczne doskonalenie nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu w przedsiębiorstwach’’
Projekt "Praktyczne doskonalenie nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu w przedsiębiorstwach’’ jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Pile oraz Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2012-10-23 11:25 / 3081    K. Mikulski

informacje ogólne Konferencja wojewódzka dla dyrektorów i nauczycieli szkół zawodowych, kierowników kształcenia praktycznego ważna informacja
Konferencja wojewódzka dla dyrektorów i nauczycieli szkół zawodowych, kierowników kształcenia praktycznego, nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych kształcenia zawodowego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2012-10-22 08:17 / 3082    K. Mikulski

informacje ogólne Konferencja "Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie." (Paulo Coelho) - kształcenie zawodowe w województwie kujawsko-pomorskim.
Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego p. Piotr Całbecki oraz Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku p. Wojciech Ziółkowski zapraszają na konferencję "Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie." (Paulo Coelho) - kształcenie zawodowe w województwie kujawsko-pomorskim.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-10-12 20:37 / 2335    K. Mikulski

dla dyrektorów i samorządów Warsztaty dla dyrektorów szkół dotyczące planowanych zmian w kształceniu zawodowym ważna informacja
Uprzejmie informujemy, że w Krajowym Ośrodku Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej od 1 lipca br. realizowany jest projekt "Szkoła zawodowa szkołą pozytywnego wyboru" współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL (Działanie 3.4). W ramach w/w projektu od września 2011 r. do lutego 2012 r. organizowane są warsztaty dla dyrektorów szkół kształcących w zawodach zarówno publicznych, jak i niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych, dotyczące planowanych zmian w kształceniu zawodowym.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-10-05 08:58 / 2331    K. Zaremba

informacje ogólne Projekt "Efektywny Nauczyciel Sztuki Kulinarnej - wdrożenie modelu"
W związku z zakończeniem I etapu realizacji projektu "Efektywny Nauczyciel Sztuki Kulinarnej - wdrożenie modelu" - na stronie projektu opublikowano informacje o weryfikacji wiedzy teoretycznej i praktycznej uczestników projektu.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-04-12 10:43 / 1988    K. Mikulski


<<< nowsze informacje     [1]  2  3     starsze informacje >>>
© Copyright 2019 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl