strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




Wizytatorzy - koordynatorzy

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
informacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Konkursy i olimpiady » olimpiady

2011-01-19 15:03 / 1780   J. Popielewski informacje ogólne
Wyniki Zawodów Międzyszkolnych Ogólnopolskiej Olimpiady "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia"

Protokół Komitetu Zawodów Międzyszkolnych (I stopnia)  

Ogólnopolskiej Olimpiady

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia"

przeprowadzonych w dniu 14 stycznia 2011 r. w Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

 

  1. Zawody  Międzyszkolne (I stopnia)  Ogólnopolskiej Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia” przeprowadzono w 3 rejonach: bydgoskim, toruńskim, włocławskim.

  2. Do Olimpiady przystąpili uczniowie z 14 liceów ogólnokształcących i 1 technikum ogółem 43 uczniów.

  3. Komitet Zawodów Międzyszkolnych (I stopnia), zakwalifikował do zawodów okręgowych (II stopnia), zgodnie z pkt. 21 Regulaminu Olimpiady, następujących uczniów:

  

Nr

Szkoła

Reprezentanci

Ilość

punktów

 

                    rejon bydgoski 

 

 

 

1

 

 

I Liceum Ogólnokształcące

im. Jana Kasprowicza

ul. 3 Maja 11/13,                               

88-100 Inowrocław

1. Łąkowski Patryk

 

187

 

 

 

 

2

Liceum w Zespole Szkół Ogólnokształcących        

im. B.Nowodworskiego

ul. Pocztowa 8a

89-500 Tuchola

1. Pliszka Mateusz

 

200

 

 

 

3

V Liceum Ogólnokształcące

ul. Szarych Szeregów 4 a

85-829 Bydgoszcz

1. Włosiński Mateusz

2. Kaczyński Bartosz

205

198

 

 

4

VII Liceum Ogólnokształcące

ul. 11-listopada 4

85-643 Bydgoszcz

1. Gralik Dawid

 

205

 

 

                     rejon toruński

 

 

 

5

 

IV Liceum Ogólnokształcące        

ul. Warszawska 1/5 

87-100 Toruń

1. Stawiski Maciej

182

 

 

6

V Liceum Ogólnokształcące   

im. Jana Pawła II     

ul. Sienkiewicz 34                       

87-100 Toruń

1. Mielcarski  Adam

 

192

 

 

7

Liceum Akademickie

ul. Szosa Chełmińska 83

87-100 Toruń

1. Siemiński Mikołaj

2. Chrobak Magda

3. Sakrajda Piotr

183

184

188

 

                 rejon włocławski

 

 

 

8

II Liceum Ogólnokształcące

im. Mikołaja Kopernika

ul. Urocza 3,                        

87-800 Włocławek

1. Kotlarz Łukasz

2. Matusiak Damian

194

 

167

 

9

Liceum Ogólnokształcące

ul. Traugutta 1                        

87-600 Lipno

1. Golubiński Michał Ireneusz

 

 

182

 

 

10

I Liceum Ogólnokształcące

im. Ziemi Kujawskiej

ul. Mickiewicza                        

87-800 Włocławek

1. Braszkiewicz Mariusz

2. Murawski Marek

165

185

 

 

 

Wyniki wszystkich uczestników Olimpiady zamieszczono w załączniku do protokołu.

 

Protokół sporządziła:

Elżbieta Urbańska - koordynator Ogólnopolskiej  Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiegoKuratorium Oświaty w Bydgoszczy.





© Copyright 2019 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl