strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
Wizytatorzy - koordynatorzy

Rekrutacja do szkół

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
informacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Aktualności » Komunikaty MEN

informacje ogólne Apel Ministra Edukacji Narodowej do dyrektorów szkół w sprawie obchodów Święta Konstytucji 3 Maja i pozostałych majowych świąt
Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół, Majowe święta są wspaniałą okazją, żeby wspólnie, w szkolnym i rodzinnym gronie, cieszyć się z poczucia wspólnoty w wielkiej polskiej rodzinie. To dobry czas, żeby rozmawiać o znaczeniu takich pojęć, jak ojczyzna i patriotyzm oraz o ważnych faktach z dawnej i najnowszej historii Polski. Dlatego zwracam się do dyrektorów szkół, żebyście zaprosili Państwo nauczycieli, uczniów i rodziców do zaangażowania się w inicjatywy podkreślające wagę Święta Narodowego Trzeciego Maja, Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Dnia Polonii i Polaków za granicą, a także rocznicy naszej akcesji do Unii Europejskiej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 1 liczba załączników 2 2013-04-29 11:10 / 3589    M. Bazelak

informacje ogólne Komunikat dementujący powiązania pomiędzy Centrum Edukacyjnym Erasmus z Olsztyna, a programem Erasmus
Na prośbę Departamentu Funduszy Strukturalnych MEN publikujemy w załączeniu komunikat dementujący powiązania pomiędzy Centrum Edukacyjnym Erasmus z Olsztyna, a programem Erasmus.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2013-03-11 15:33 / 3443    M. Bazelak

informacje ogólne List zapraszający młodzież do wzięcia udziału w konsultacjach_PREZ IR ważna informacja
W załączeniu zamieszczono list, w którym Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej – pan Maciej Jakubowski zaprasza młodych ludzi do wzięcia udziału w konsultacjach odbywających się w ramach dialogu usystematyzowanego. Celem debaty prowadzonej pod przewodnictwem irlandzkiej prezydencji jest określenie znaczenia jakości pracy z młodzieżą oraz znalezienie sposobu dla zapewnienia młodemu pokoleniu pełnego uczestnictwa w życiu gospodarczym, społecznym i kulturalnym.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2013-01-24 12:23 / 3336    K. Zaremba

informacje ogólne List Ministra Edukacji Narodowej z okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012
Dzisiaj po raz ostatni w tym roku szkolnym spotykacie się z Waszymi nauczycielami, koleżankami i kolegami z klasy. Za Wami miesiące intensywnej pracy, zdobywania wiedzy i ważnych umiejętności. Oceny wpisane na świadectwie, czy na zaświadczeniu komisji egzaminacyjnej to dowód Waszego zaangażowania i pracy Waszych nauczycieli. Uważnie się przyjrzyjcie tym ocenom i zanim na dobre rozpoczniecie wakacje – przeanalizujcie rezultaty swojej pracy. Cieszcie się z sukcesów i wyciągnijcie wnioski z porażek
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 1 liczba załączników 1 2012-06-29 11:18 / 2886    M. Bazelak

informacje ogólne Rada Ministrów przyjęła program „Cyfrowa szkoła"
Rada Ministrów podjęła 3 kwietnia br. uchwałę w sprawie „Rządowego programu rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych - Cyfrowa szkoła" oraz wydała rozporządzenie w sprawie warunków, form i trybu realizacji przedsięwzięcia dotyczącego rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych - dokumenty przedłożone przez ministra edukacji narodowej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2012-04-06 08:59 / 2724    K. Mikulski

informacje ogólne List Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej do nauczycieli i uczniów w związku z obchodami rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości ważna informacja
Wzorem ubiegłego roku zwracam się do Państwa z prośbą o przyłączenie się do inicjatywy Bronisława Komorowskiego, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, polegającej na upowszechnianiu zwyczaju robienia biało-czerwonych kotylionów, jako elementu obchodów Święta Niepodległości.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2011-11-03 13:43 / 2406    J. Popielewski

informacje ogólne Komunikat o możliwości ubiegania się o zwiększenia części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2011
W związku z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie nawałnic występujących na obszarze całego kraju Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy informuje, że jednostki samorządu terytorialnego mogą ubiegać się o zwiększenie części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2011 ze środków 0,6 % rezerwy w celu dofinansowania kosztów likwidacji szkód powstałych w wyniku zdarzeń losowych oraz klęsk żywiołowych.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-07-25 12:40 / 2182    M. Bazelak

informacje ogólne Stanowisko MEN w sprawie uprawnień laureatów olimpiad dla gimnazjalistów ważna informacja
Prosimy o zapoznanie się ze stanowiskiem MEN w sprawie uprawnień laureatów pilotażowych olimpiad dla gimnazjalistów. W załączniku publikujemy list Ministra Edukacji Narodowej, Pani Katarzyny Hall w powyższej sprawie.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2011-06-20 08:42 / 2133    A. Borysiak

informacje ogólne Oferta pracy na stanowisko zastępcy dyrektora w Szkole Europejskiej w Varese
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy informuje o ogłoszonym przez Ministra Edukacji Narodowej konkursie na stanowisko zastępcy dyrektora do spraw szkoły podstawowej w Szkole Europejskiej w Varese. Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2011-05-24 13:51 / 2080    A. Borysiak

informacje ogólne Ogłoszenie konkursu na stanowisko nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Europejskiej w Brukseli przez Ministra Edukacji Narodowej
Minister Edukacji Narodowej ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Europejskiej w Brukseli. Głównym obowiązkiem bedzie prowadzenie nauczania w języku polskim w klasach 1 – 5 (dzieci w wieku od 6 do 11 lat) systemem zintegrowanym wg programów obowiązujących w Szkołach Europejskich dla dzieci polskich uczęszczających do Szkoły Europejskiej Bruksela I.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-04-01 13:07 / 1965    A. Borysiak


<<< nowsze informacje     1  2  3  4  5  [6]  7  8     starsze informacje >>>
© Copyright 2019 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl