strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




Wizytatorzy - koordynatorzy

Rekrutacja do szkół

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
informacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Aktualności » Komunikaty MEN

2019-02-25 15:15 / 8682   R. Ciechanowski informacje ogólne
Pokazy filmu „Wyklęty” w reżyserii Konrada Łęckiego

Dyrektor Departamentu Informacji i Promocji w MEN, uprzejmie informuje, że Instytut Pamięci Narodowej z okazji zbliżającego się „Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” prowadzi w całym kraju działania mające na celu promocję filmu „Wyklęty” w reżyserii Konrada Łęckiego.

 

W związku z powyższym informujemy dyrektorów szkół o możliwości wzięcia udziału w organizowanych dla młodzieży pokazach filmu oraz spotkaniach z udziałem twórcy filmu – Konrada Łęckiego.

 

Poniżej przekazujemy kontakty do regionalnych koordynatorów oraz informację o planowanych w całej Polsce pokazach filmu:

  • Warszawa, kino Atlantic, 28.02. godz. 12:00 – spotkanie z udziałem twórcy filmu, Konrada Łęckiego,
    koordynator: Natalia Cichocka, e-mail: natalia.cichocka@ipn.gov.pl

Pokazy w innych miastach w dniach 28.02 i 1.03.:

 

28.02.

  • Poznań, koordynator: Witold Sobócki, witold.sobocki@ipn.gov.pl
  • Gdańsk, koordynator: Artur Chomicz, artur.chomicz@ipn.gov.pl

1.03.

  • Lublin, kino Bajka, godz. 11:00, koordynator: Tomasz Panfil, tomasz.panfil@ipn.gov.pl – spotkanie z udziałem twórcy filmu, Konrada Łęckiego
  • Bielsko-Biała, koordynator: Marek Łukasik, marek.lukasik@ipn.gov.pl
  • Olkusz, koordynator: Michał Masłowski, michal.maslowski@ipn.gov.pl
  • Miechów, koordynator: Michał Masłowski, michal.maslowski@ipn.gov.pl
  • Bydgoszcz, koordynator: Katarzyna Maniewska, katarzyna.maniewska@ipn.gov.pl
  • Tomaszów Mazowiecki, koordynator: Sebastian Pilarski, sebastian.pilarski@ipn.gov.pl
  • Przemyśl, koordynator: Jakub Izdebski, jakub.izdebski@ipn.gov.pl
  • Głogów Małopolski, koordynator: Jakub Izdebski, jakub.izdebski@ipn.gov.pl
  • Ropczyce, koordynator: Jakub Izdebski, jakub.izdebski@ipn.gov.pl
  • Zielona Góra, koordynator: Witold Sobócki, witold.sobocki@ipn.gov.pl
  • Wrocław, koordynator: Monika Mikuczewska, monika.mikuczewska@ipn.gov.pl
  • Wołów, koordynator: Monika Mikuczewska, monika.mikuczewska@ipn.gov.pl
  • Grabowo, koordynator: Monika Mikuczewska, monika.mikuczewska@ipn.gov.pl
  • Oława, koordynator: Monika Mikuczewska, monika.mikuczewska@ipn.gov.pl
  • Twardogóra, koordynator: Monika Mikuczewska, monika.mikuczewska@ipn.gov.pl
  • Nysa, koordynator: Andrzej Koziar, andrzej.koziar@ipn.gov.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować do dr Natalii Cichockiej, Dyrektora Biura Prezesa IPN tel. 22 581 85 42.




© Copyright 2019 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl