strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
Wizytatorzy - koordynatorzy

Rekrutacja do szkół

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
dla nauczycieli  Jesteś w dziale dla nauczycieli » Doskonalenie i kształcenie

dla nauczycieli Projekt "Nauczyciel na praktykach. Program doskonalenia zawodowego w przedsiębiorstwach dla nauczycieli kształcenia zawodowego"
Zapraszamy do udziału w organizowanym przez Dolnośląską Szkołę Wyższą w ramach projektu "Nauczyciel na praktykach. Program doskonalenia zawodowego w przedsiębiorstwach dla nauczycieli kształcenia zawodowego", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2011-03-10 10:25 / 1892    K. Mikulski

dla dyrektorów i samorządów Bezpłatne szkolenia w zakresie przeprowadzania kampanii profilaktycznej dla dzieci i młodzieży
Centrum Kształcenia Ustawicznego – Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli ogłasza nabór na 15 godzinne szkolenie organizowane w ramach XI edycji zadań edukacyjnych dla nauczycieli w woj. kujawsko-pomorskim finansowane ze środków Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2010-11-25 08:07 / 1663    K. Zaremba

dla dyrektorów i samorządów Projekt „Klucz do uczenia - program wsparcia kujawsko-pomorskich nauczycieli”
Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na ofertę kursów i zachęcić do skorzystania ze szkoleń, realizowanych w ramach Projektu „Klucz do uczenia - program wsparcia kujawsko-pomorskich nauczycieli”, współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej - program Operacyjny Kapitał Ludzki. Szczególna oferta skierowana jest do nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, którzy realizują zadania związane z doradztwem zawodowym.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 1 liczba załączników 0 2010-11-04 10:02 / 1614    K. Zaremba

dla nauczycieli Innowacyjne materiały dydaktyczne dla nauczycieli matematyki
Materiały dydaktyczne z matematyki przygotowane zostały przez pracowników, doktorantów i studentów Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Twórcy mają nadzieję, że zaprezentowane materiały, a w szczególności liczne zadania, będą pomocne w pracy dydaktycznej. Liczą na pozytywne przyjęcie i wszelkie merytoryczne uwagi.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2010-11-02 09:57 / 1604    E. Adamczyk

dla nauczycieli Program “Study of the United States Institutes for Secondary School Educators”
Ambasada USA zaprasza nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych, dydaktyków, autorów podręczników szkolnych, przedstawicieli Ministerstwa Edukacji oraz osoby odpowiedzialne za tworzenie ram programowych w szkołach ponadgimnazjalnych, do składania aplikacji na sześciotygodniowy program “Study of the United States Institutes for Secondary School Educators”.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2010-10-27 15:03 / 1590    A. Wnorowski

dla nauczycieli BEZPŁATNY kurs doskonalący dla nauczycieli szkół ogólnodostępnych w zakresie pracy z uczniem niepełnosprawnym
Biuro ds. osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Warszawskiego przygotowało BEZPŁATNY kurs doskonalący dla nauczycieli szkół ogólnodostępnych w zakresie pracy z uczniem niepełnosprawnym w klasach ogólnodostępnych, w tym także z odpowiedniego doboru sprzętu asystującego i środków dydaktycznych.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2010-09-21 15:19 / 1411    K. Mikulski

dla nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji i Goethe Institut Krakau zapraszają na kurs: „Zmieniająca się szkoła”
Ośrodek Rozwoju Edukacji i Goethe Institut Krakau zapraszają doradców metodycznych, edukatorów i nauczycieli języka niemieckiego na kurs: „Zmieniająca się szkoła” – nowy model kształcenia nauczycieli. Kurs w formie blended learning obejmuje dwa spotkania w ośrodku szkoleniowym w Sulejówku oraz pracę online.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2010-09-21 12:49 / 1480    K. Zaremba

dla nauczycieli Zaproszenie do udziału w SEEP - Science Education European Platform
Krakowskie Centrum Doskonalenia Kadr Oświatowych ZAPRASZA DO UCZESTNICTWA w SEEP (Science Education European Platform) tj. Europejskiej Sieci Edukacji w Zakresie Nauczania Przedmiotów Ścisłych, 3-letniego projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach programu Lifelong Learning Programme Comenius Network.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2010-09-17 11:29 / 1447    K. Mikulski

dla nauczycieli XV Polsko - Niemiecki Kurs Tandemowy we Wrocławiu
Towarzystwo im. Edyty Stein we Wrocławiu we współpracy z BKJ e.V. ze siedzibą w Remscheid organizuje w terminie 14 - 28 sierpnia 2010 r. XIV Polsko-Niemiecki Kurs Tandemowy języka polskiego (dla Niemców) i języka niemieckiego (dla Polaków). Kurs odbywa się we Wrocławiu i skierowany jest do osób zaangażowanych w polsko-niemiecką wymianę młodzieży lub wymianę studentów. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 lipca pod adresem: tandemowy@edytastein.org.pl (w temacie: „Kurs tandemowy”),
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2010-07-22 13:18 / 1362    A. Wnorowski

dla nauczycieli Warsztaty misyjne dla katechetów
Pallotyński Sekretariat Misyjny Prowincji Chrystusa Króla we współpracy z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego zaprasza katechetów i animatorów misyjnych na Warsztaty Misyjne dotyczące problematyki azjatyckiej, które odbędą się dn. 1-3 października 2010 r.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2010-07-22 09:29 / 1363    M. Bazelak


<<< nowsze informacje     3  4  5  6  7  8  9  [10]  11  12  13     starsze informacje >>>
© Copyright 2019 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl