strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
Wizytatorzy - koordynatorzy

Rekrutacja do szkół

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
dla nauczycieli  Jesteś w dziale dla nauczycieli » Doskonalenie i kształcenie

dla nauczycieli II edycja kursu trenera kompetencji międzykulturowych
Helsińska Fundacja Praw Człowieka w ramach projektu „Weź kurs na wielokulturowość II” rozpoczyna rekrutację na druga edycję 10-miesięcznego kursu trenera kompetencji międzykulturowych m.in. dla pracowników oświaty, który trwać będzie od września 2013 r. do czerwca 2014 r. Zajęcia będą odbywały się w Warszawie. Udział w kursie jest bezpłatny. Koszty dojazdu, wyżywienie i zakwaterowanie zostaną pokryte przez organizatora.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2013-07-12 15:09 / 3779    M. Bazelak

dla nauczycieli Projekt " Od Ziarenka do Bochenka"
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego o nazwie " Od Ziarenka do Bochenka" doskonalenie nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu pracujących w placówkach oświatowych w całej Polsce,a kształcących m. in w zawodach kucharz, technik technologii żywności, technik żywienia, rolnik. Projekt obejmuje bezpłatne praktyki dla nauczycieli przedmiotów zawodowych w nowoczesnym przedsiębiorstwie w Pieckach koło Mrągowa.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2013-07-12 10:17 / 3771    K. Zaremba

dla nauczycieli Projekt „Kolegium Śniadeckich”
Projekt „Kolegium Śniadeckich” został stworzony dla nauczycieli, którzy chcą uczyć skuteczniej i dla uczniów, którzy chcą, aby nauka była rozwijająca.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2013-06-06 13:51 / 3698    K. Zaremba

dla nauczycieli Konkurs EDUinspiracje 2013
Szanowni Państwo, jeśli w latach 2007 - 2013 realizowali Państwo projekt edukacyjny w ramach jednego z programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie EDUinspiracje 2013.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2013-05-02 13:44 / 3595    V. Jaśkiewicz

dla nauczycieli Wiosenna kampania eTwinning - Jesteśmy w eTwinningu! - już rozpoczęta!
Możesz wziąć udział w konkursie nawet jeśli nie organizujesz spotkania, wystarczy, że zaprojektujesz plakat nawiązujący do jednego z twoich projektów lub do twoich doświadczeń związanych z eTwinningiem (pokoje nauczycielskie, grupy, itp.), a następnie udostępnisz go na stronie kampanii na Desktopie.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2013-05-02 13:43 / 3597    V. Jaśkiewicz

informacje ogólne Ogólnopolska konferencja programu eTwinning dla nauczycieli ze szkół o profilu zawodowym
Serdecznie zapraszamy nauczycieli ze szkół o profilu zawodowym do udziału w ogólnopolskiej konferencji programu eTwinning, która odbędzie się w Domu Technika NOT, w Warszawie (ul. Czackiego), w piątek - 16 listopada 2012 r.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2012-11-14 07:46 / 3106    V. Jaśkiewicz

dla nauczycieli Bezpłatne szkolenie internetowe "Tydzień z WordPress" dla nauczycieli zarejestrowanych w programie eTwinning
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza nauczycieli zarejestrowanych w programie eTwinning na bezpłatne szkolenie internetowe "Tydzień z WordPress". Kurs jest prowadzony w systemie na odległość przez Internet z wykorzystaniem platformy Moodle. Cel: zakładanie i konfiguracja strony www w Internecie na przykładzie WordPress. Przystosowanie serwisu online na potrzeby projektu międzynarodowego. Kurs jest przeznaczony dla nauczycieli średniozaawansowanych w stosowaniu technologii internetowych. Szkolenie trwa 10 dni i ma charakter zadaniowy. Uczestnicy kończący szkolenie otrzymają zaświadczenie.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2012-10-05 10:58 / 3043    V. Jaśkiewicz

dla nauczycieli Realizacja projektu "Nauczyciel Gastronomii Na Drodze Rozwoju"
Rozpoczęto realizację projektu "Nauczyciel Gastronomii Na Drodze Rozwoju" współfinansowanego ze śrdoków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego skierowanego do nauczycieli przedmiotów zawodowych związanych z branżą gastronomiczną i spożywczą.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2012-09-17 09:29 / 2979    K. Mikulski

dla nauczycieli "Wykształceni technologią - program doskonalenia nauczycieli zawodu"
Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju tel. 87/ 562 83 30, dotyczy: uczestnictwa nauczycieli przedmiotów zawodowych i instruktorów praktycznej nauki zawodu szkół ponadgimnazjalnych w kompleksowym programie doskonalenia zawodowego w ramach projektu: „Wykształceni technologią – program doskonalenia nauczycieli zawodu”.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2012-04-26 11:41 / 2748    K. Mikulski

dla nauczycieli VII Edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej - Nauczanie o Holokauście
W dniach 2 - 8 lipca br. po raz kolejny na Uniwersytecie Jagiellońskim odbędzie się siódma edycja Międzynarodowej Szkoły Letniej - Nauczanie o Holokauście. Oferta edukacyjna skierowana jest do nauczycieli, studentów, trenerów i liderów organizacji pozarządowych z całej Polski, którzy zajmują się tematyką Holokaustu. Zaproszeni wykładowcy, wybitni nauczyciele akademiccy oraz eksperci z Polski, USA oraz Izraela podzielą się z uczestnikami Programu swą wiedzą o tym, jak uczyć o Zagładzie i z jakich materiałów korzystać. W ramach siódmej edycji Szkoły Letniej - Nauczanie o Holokauście odbędą się wykłady, prezentacje, warsztaty, projekcje filmów, dyskusje panelowe i sesje pytań do ekspertów. W programie uwzględniono także wizyty w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau, Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży, Żydowskim Centrum Edukacyjnym w Oświęcimiu, jak również w Muzeum Galicja na krakowskim Kazimierzu.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2012-03-08 13:37 / 2653    A. Koziołkiewicz


<<< nowsze informacje     3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  13     starsze informacje >>>
© Copyright 2019 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl