strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
Wizytatorzy - koordynatorzy

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
dla nauczycieli  Jesteś w dziale dla nauczycieli » Doskonalenie i kształcenie

dla nauczycieli "Nauczyciel w teorii i praktyce. Program doskonalenia zawodowego w przedsiębiorstwach dla nauczycieli kształcenia zawodowego w sektoze informatyki"
Firma Tylda Sp. z o.o. serdecznie zaprasza nauczycieli oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu kształcących przyszłe kadry sektora informatycznego i telekomunikacyjnego do bezpłatnego udziału w projekcie: "Nauczyciel w teorii i praktyce. Program doskonalenia zawodowego w przedsiębiorstwach dla nauczycieli kształcenia zawodowego w sektorze informatyki".
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-08-08 08:50 / 2186    K. Mikulski

dla nauczycieli Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście
Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście, powołane do życia decyzją rządu polskiego z inicjatywy byłych więźniów, realizuje misję edukacyjną Muzeum. O Auschwitz i Holokauście można uczyć wszędzie. Jednak to właśnie na terenie Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau, można nie tylko zapoznać się z historią funkcjonowania obozu i uzyskać bezpośredni dostęp do relacji i wspomnień świadków, ale także na własne oczy zobaczyć świadectwa Holokaustu — ruiny krematoriów, komór gazowych i inne pozostałości poobozowe. Powszechną formą edukacji od początków istnienia Muzeum jest oprowadzanie po terenach byłego obozu przez odpowiednio przygotowanych pod względem merytorycznym i językowym przewodników.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-07-04 09:24 / 2154    V. Jaśkiewicz

dla nauczycieli "Profesjonaly nauczyciel w branży gastronomicznej i spożywczej - klucz do wykwalifikowanych pracowników"
Zaproszenie do udziału w projekcie "Profesjonaly nauczyciel w branży gastronomicznej i spożywczej - klucz do wykwalifikowanych pracowników" dla dyrektorów oraz nauczycieli szkół zawodowych o profilu spożywczo-gastronomicznym.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-05-26 12:37 / 2087    K. Mikulski

dla nauczycieli Projekt edukacyjny "Profesjonalny nauczyciel przedmiotów zawodowych"
Chełmskie Stowarzyszenie Rozwoju Społeczno-Gospodarczego CIVIS pozyskało środki finansowe z Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytetu III „Wysoka jakość systemu oświaty”, Działanie 3.4 „Otwartość systemu edukacji w kontekście uczenia się przez całe życie”, Poddziałanie 3.4.3 „Upowszechnienie uczenia się przez całe życie” na realizację projektu edukacyjnego pt. „Profesjonalny nauczyciel przedmiotów zawodowych”. Projekt jest adresowany do nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu z terenu całej Polski, zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji zawodowych.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-05-13 12:10 / 2047    K. Mikulski

dla dyrektorów i samorządów Projekt dla nauczycieli przedmiotów zawodowych - „Doskonały praktyk”. ważna informacja
Wyższa Szkoła Biznesu w Pile zaprasza do udziału w projekcie realizowanym przy finansowym wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego – „Doskonały praktyk”. Projekt realizowany jest przy współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Priorytet: III. Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.4 Otwartość systemu edukacji w kontekście uczenia się przez całe życie, Poddziałanie 3.4.3 Upowszechnienie uczenia się przez całe życie – projekty konkursowe.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-04-07 14:16 / 1973    A. Borysiak

dla nauczycieli Projekt "Warsztaty i praktyka w zawodzie dydaktyka".
Ruszyła REKRUTACJA do projektu! Zadaniem projektu jest podwyższenie kwalifikacji 50 nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu pracujących w ramach sektora ekonomii i administracji oraz marketingu i zarządzania. Zachęcamy do odwiedzania portalu, na którym znajdą Państwo informacje na temat celów projektu, etapów jego realizacji, a także dane kontaktowe projektodawcy.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-03-10 10:33 / 1893    K. Mikulski

dla nauczycieli Projekt "Nauczyciel na praktykach. Program doskonalenia zawodowego w przedsiębiorstwach dla nauczycieli kształcenia zawodowego"
Zapraszamy do udziału w organizowanym przez Dolnośląską Szkołę Wyższą w ramach projektu "Nauczyciel na praktykach. Program doskonalenia zawodowego w przedsiębiorstwach dla nauczycieli kształcenia zawodowego", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2011-03-10 10:25 / 1892    K. Mikulski

dla dyrektorów i samorządów Bezpłatne szkolenia w zakresie przeprowadzania kampanii profilaktycznej dla dzieci i młodzieży
Centrum Kształcenia Ustawicznego – Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli ogłasza nabór na 15 godzinne szkolenie organizowane w ramach XI edycji zadań edukacyjnych dla nauczycieli w woj. kujawsko-pomorskim finansowane ze środków Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2010-11-25 08:07 / 1663    K. Zaremba

dla dyrektorów i samorządów Projekt „Klucz do uczenia - program wsparcia kujawsko-pomorskich nauczycieli”
Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na ofertę kursów i zachęcić do skorzystania ze szkoleń, realizowanych w ramach Projektu „Klucz do uczenia - program wsparcia kujawsko-pomorskich nauczycieli”, współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej - program Operacyjny Kapitał Ludzki. Szczególna oferta skierowana jest do nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, którzy realizują zadania związane z doradztwem zawodowym.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 1 liczba załączników 0 2010-11-04 10:02 / 1614    K. Zaremba

dla nauczycieli Innowacyjne materiały dydaktyczne dla nauczycieli matematyki
Materiały dydaktyczne z matematyki przygotowane zostały przez pracowników, doktorantów i studentów Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Twórcy mają nadzieję, że zaprezentowane materiały, a w szczególności liczne zadania, będą pomocne w pracy dydaktycznej. Liczą na pozytywne przyjęcie i wszelkie merytoryczne uwagi.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2010-11-02 09:57 / 1604    E. Adamczyk


<<< nowsze informacje     3  4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13     starsze informacje >>>
© Copyright 2019 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl