strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
Wizytatorzy - koordynatorzy

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
dla nauczycieli  Jesteś w dziale dla nauczycieli » Informacje bieżące

dla nauczycieli Gawędy historyczno-literackie dla uczniów
Szanowni Nauczyciele, zachęcam do skorzystania z oferty gawęd historyczno-literackich prowadzonych nieodpłatnie przez Panią Małgorzatę Jarocińską, historyka z pasją. Gawędy adresowane są do uczniów wszystkich typów szkół województwa kujawsko-pomorskiego i dostosowane do wieku odbiorców.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2018-03-02 11:56 / 7971    K. Zaremba

informacje ogólne WOJEWÓDZKI KONKURS TEMATYCZNY "KUJAWSKO-POMORSKIM SZLAKIEM HISTORII"
Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy, pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do uczniów siódmych klas szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 4 2018-02-28 09:30 / 7804    K. Zaremba

dla nauczycieli Instytut Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie " Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata..." ważna informacja
Instytut Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie "Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata jako ponadczasowy wzór postaw - szkolenia dla młodzieży z zakresu kompetencji społecznych". Projekt ten, realizowany jest w ramach programu POWER finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przez Katedrę UNESCO ds. Edukacji o Holokauście na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ i Miasto Oświęcim. Informujemy o ostatnich miejscach we wznowionej rekrutacji i w związku z tym, zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie załączonej informacji wśród szkół ponadgimnazjalnych.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2018-02-27 09:32 / 7963    K. Zaremba

informacje ogólne Ruszają regionalne konferencje programu Erasmus+ - razem zmieniajmy edukację w Polsce!
2 marca br. w Grudziądzu w Centrum konferencyjne Hotelu Ibis odbędzie się pierwsza w tym roku konferencja regionalna pod hasłem Szkoła dla pracodawcy, pracodawca dla szkoły - skuteczne partnerstwo w kształceniu zawodowym, której celem będzie wspieranie działań edukacyjnych przy użyciu środków z programu Erasmus+. Organizatorem wydarzeń jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2018-02-26 14:44 / 7899    K. Zaremba

informacje ogólne Konkurs „Ekologiczny edukator szkolny”
Konkurs ma formę międzyszkolnej rywalizacji zespołowej. Jest adresowany do uczniów szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego, oraz gmin sąsiednich województw, które znalazły się w obszarze parków krajobrazowych oraz Parku Narodowego Bory Tucholskie, które zostaną wyłonione spośród wszystkich otrzymanych zgłoszeń.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2018-02-21 09:08 / 7938    K. Zaremba

dla nauczycieli Zaproszenie do udziału w akcji społeczno-edukacyjnej "Żonkile"
Od kilku lat polskie szkoły, biblioteki oraz instytucje edukacyjne włączają się do akcji Żonkile. Nauczyciele i przedstawiciele instytucji będą mieli do dyspozycji specjalne materiały dydaktyczne dotyczące powstania w getcie warszawskim.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2018-02-15 15:17 / 7929    K. Zaremba

dla nauczycieli Zjazd Tutorów Szkolnych - wizyta studyjna i konferencja
Celem finansowanego w całości przez Ministerstwo Edukacji Narodowej programu „Wychować człowieka mądrego” jest wdrożenie nowoczesnych form pracy z uczniem, opartych na metodach tutoringu szkolnego. Projekt, w latach 2016-2018, obejmuje 64 szkoły, 6 młodzieżowych ośrodków wychowawczych i 6 młodzieżowych ośrodków socjoterapii. W ramach działań, przeszkolonych z zakresu tutoringu szkolnego, zostało 1000 nauczycieli oraz ponad 200 pracowników MOW-ów i MOS-ów. Opieką tutorską jest objętych ponad 9 tysięcy uczniów w całej Polsce. W ramach programu 2 marca br. odbędzie się "Zjazd Tutorów Szkolnych".
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2018-02-12 11:56 / 7920    K. Zaremba

dla nauczycieli Teatr Polski w Bydgoszczy uruchamia trzecią edycję programu Struktury Kultury
Teatr Polski w Bydgoszczy uruchamia trzecią edycję programu Struktury Kultury. Dofinansowanie przedsięwzięć z zakresu edukacji kulturowej mogą otrzymać tandemy. Nabór trwa do 16 lutego 2018 r.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2018-02-07 14:00 / 7907    K. Zaremba

dla nauczycieli "Antydepresyjny Projekt Edukacyjny"
"Antydepresyjny Projekt Edukacyjny" to propozycja wizyty w Zespole Pałacowo-Parkowym w Ostromecku zarządzanym przez Miejskie Centrum Kultury i wzięcia udziału w pasjonującym spotkaniu z :Historią, Sztuką, Muzyką. Projekt obejmuje dwie godziny lekcyjne- pierwsza poświęcona kolekcji Zabytkowych Fortepianów (druga pod względem wielkości w Polsce),Andrzejowi Szwalbemu (twórcy kolekcji) oraz Zygmuntowi Noskowskiemu (w kolekcji znajduje się jego zrewitalizowany fortepian) prowadzona przez pracowników merytorycznych MCK, oraz krótki recital na instrumencie znakomitego kompozytora. Drugą lekcję poprowadzi rezydent ostromeckich Pałaców Grzegorz Pleszyński-artysta multimedialny, malarz muzyk i performer.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2018-02-05 12:24 / 7895    K. Zaremba

dla nauczycieli Dzień Matematyki
Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve zaprasza szkoły do bezpłatnego udziału w obchodach Dnia Matematyki.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2018-01-29 13:31 / 7876    A. Nicpoń


<<< nowsze informacje     2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  12     starsze informacje >>>
© Copyright 2019 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl