strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
Wizytatorzy - koordynatorzy

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
dla dyrektorów i samorządów  Jesteś w dziale dla dyrektorów i samorządów » Informacje bieżące

dyrektorzy placówek - wszyscyWAŻNE - Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego 2019-02-14
jst - gminyProśba o przekazanie danych - edukacja dzieci romskich 2018-02-16
jst - powiatyWyznaczenie ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego w każdym powiecie2017-09-26
jst - wszystkieOgrzewanie szkół - bezpieczeństwo2019-01-09

dla dyrektorów i samorządów III edycja konkursu im. Joanny Kubiak "Nauczyciel-Mediator"
Stowarzyszenie Interwencji Prawnej oraz Fundacja Przyjaciółka organizują III edycję konkursu im. Joanny Kubiak "Nauczyciel-Mediator". Organizatorzy zapraszają nauczycieli, rodziców, dyrektorów szkół, a także uczniów do nominowania nauczycieli, którzy w swojej pracy z dziećmi i młodzieżą poszukują niestandardowych rozwiązań, stosując m.in. mediacje i inne formy rozwiązywania i zapobiegania konfliktom.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2019-01-03 14:25 / 8581    M. Bazelak

dla dyrektorów i samorządów Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności na PGE Narodowy
Już 8 stycznia Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), Narodowa Agencja Programu Erasmus+ na lata 2014-2020 zaprasza na Ogólnopolski Dzień Informacyjny Programu Erasmus + i Europejskiego Korpusu Solidarności.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2018-12-27 12:59 / 8574    M. Bazelak

dla dyrektorów i samorządów Konkurs na stanowiska dyrektora Szkoły Europejskiej w Brukseli (Bruksela II) oraz zastępcy dyrektora Szkoły Europejskiej w Karlsruhe
Szanowni Państwo, Minister Edukacji Narodowej ogłosił konkurs na stanowiska dyrektora w Szkole Europejskiej w Brukseli (Bruksela II) oraz zastępcy dyrektora ds. szkoły średniej w Szkole Europejskiej w Karlsruhe.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2018-12-20 12:48 / 8569    M. Bazelak

dla dyrektorów i samorządów Narady dyrektorów szkół i placówek publicznych prowadzących kształcenie zawodowe w udziałem pracodawców i przedstawicieli organów prowadzących ważna informacja
W związku z ogłoszeniem i stopniowym wchodzeniem w życie ustawy z dnia 22 listopada 2018 r. o zmianie ustawy – Prawo oświatowe, ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 2245), wprowadzającej istotne zmiany w szkolnictwie zawodowym, w szczególności: wzmocnienie udziału pracodawców w kształceniu zawodowym, wprowadzenie stażu uczniowskiego, obowiązkowe szkolenia branżowe dla nauczycieli kształcenia zawodowego oraz nowe zasady finansowania szkół kształcących w zawodach, w tym dofinansowanie pracodawcom kosztów kształcenia uczniów w zawodach deficytowych, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy organizuje w dniach 8 i 11 stycznia 2019 r. narady dyrektorów publicznych szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, na które zaprasza także zainteresowanych pracodawców i przedstawicieli organów prowadzących.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2018-12-20 08:08 / 8567    M. Bazelak

dla dyrektorów i samorządów Rządowy Program Dostępność Plus 2018 - 2025 ważna informacja
Rada Ministrów przyjęła rządowy Program Dostępność Plus 2018 – 2025. Jest to pierwszy program w Polsce, którego celem jest szeroko rozumiana poprawa dostępności przestrzeni publicznej dla osób o szczególnych potrzebach. Dzięki realizacji Programu nastąpi stopniowe usuwanie istniejących barier w różnych dziedzinach życia. Dotyczy to takich obszarów, jak architektura, transport, edukacja, cyfryzacja, zdrowie, gospodarka czy usługi. Program ma charakter międzyresortowy i angażuje różne podmioty publiczne. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju pan Adam Hamryszczak, w piśmie skierowanym do wojewodów, poinformował o inicjatywach, które już trwają lub wkrótce zostaną uruchomione. Pierwsze projekty skierowane są do służb architektoniczno - budowlanych oraz do szkół i uczelni. Szczegóły znajdą Państwo w piśmie pana Podsekretarza Stanu.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2018-12-19 11:28 / 8565    B. Błaszczyk

dla dyrektorów i samorządów Kampania społeczna "Alert RCB"
Ośrodka Rozwoju Edukacji w dniu 24 września 2018 roku podpisał porozumienie z Rządowym Centrum Bezpieczeństwa w sprawie współpracy w celu podnoszenia świadomości wśród dzieci i młodzieży o funkcjonowaniu systemu ostrzegania o zagrożeniach za pomocą SMS-ów zwanych "Alert RCB".
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2018-12-07 09:24 / 8543    M. Bazelak

dla dyrektorów i samorządów VIII edycja Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”
Już po raz ósmy Muzeum Powstania Warszawskiego pragnie wyróżnić i uhonorować osoby zaangażowane w prace społeczne, życie lokalnych społeczności, a także te, które dokonały bohaterskiego czynu. W poprzednich edycjach jury nagrodziło m.in. nastolatka, który wskoczył do rzeki i uratował dwoje tonących dzieci czy studenta z Opola, który stanął w obronie studentów z Ukrainy i obronił ich przed atakiem pijanego mężczyzny.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 5 2018-12-05 13:32 / 8539    R. Ciechanowski

dla dyrektorów i samorządów Program Fundacji Rising Star Education – pomoc dla licealistów o wyjątkowym potencjale...
Fundacja Rising Star Education powstała dzięki współpracy osób, które studiowały na najlepszych polskich i zagranicznych uniwersytetach, absolwentach takich uczelni jak Harvard czy Oxford. Fundacja pragnie pomóc licealistom o wyjątkowym potencjale w dostaniu się na wymarzone studia wspierając ich w przygotowaniach do aplikacji i kwestiach finansowych.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2018-12-03 14:03 / 8523    R. Ciechanowski

dla dyrektorów i samorządów Projekt "Żywa historia - spotkanie z Weteranem"
Program edukacyjny Żywa historia – spotkanie z Weteranem składa się z trzech etapów: stworzenia specjalnej, dedykowanej gry edukacyjnej Wojsko Polskie – misje zagraniczne; warsztatów dla nauczycieli oraz cyklu lekcji organizowanych w liceach na temat doświadczeń Weteranów działań poza granicami kraju oraz historii polskiego zaangażowania w zagraniczne misje wojskowe po zakończeniu II wojny światowej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2018-11-30 10:54 / 8463    M. Bazelak

dla dyrektorów i samorządów Spotkanie podsumowujące dotychczasową współpracę Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego ze szkołami prowadzącymi klasy o profilu mundurowym.
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, w związku z pismem Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Bydgoszczy informuje, że w dniu 14 grudnia 2018 r. o godz.10.oo odbędzie się spotkanie podsumowujące dotychczasową współpracę Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego ze szkołami prowadzącymi klasy o profilu mundurowym.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2018-11-30 09:13 / 8510    S. Koniczyński


<<< nowsze informacje     1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  11     starsze informacje >>>
© Copyright 2019 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl