strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




Wizytatorzy - koordynatorzy

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2017.11.17, etap rejonowy 2018.02.03, etap wojewódzki 2018.04.21.

Wyniki etapu rejonowego (lista osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Anuszewski Mateusz Antoni VII P 1540 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Toruniu Toruń
Augustyniak Piotr Michał VII P 1140 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dobrem Dobre
Baranowski Andrzej V P 1430 Szkoła Podstawowa nr 18 im. H. Ch. Andersena w Bydgoszczy Bydgoszcz
Bartczak Franciszek VI P 1715 Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim Piotrków Kujawski
Bartkowiak Mariusz Waldemar VII P 1481 Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu Toruń
Basińska Nina Agnieszka VI P 1772 Szkoła Podstawowa im. Alberta Abrahama Michelsona w Strzelnie Strzelno
Batlińska Katarzyna Anna VII P 1333 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kościelcu Kościelec
Bątkowski Wiktor VI P 1630 Szkoła Podstawowa im. starszego sierżanta Mieczysława Majchrzaka w Kaliskach Kaliska
Berka Filip VII P 1479 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Konstytucji 3 Maja w Nakle nad Notecią Nakło nad Notecią
Bęben Marta VII P 1933 Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu Toruń
Bielecki Łukasz VII P 1926 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodeczu Chodecz
Bilski Mateusz VII P 1894 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie Brzoza
Bloch Filip VII P 1615 Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy Duża Cerkwica
Borysiak Konrad VII P 1377 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. gen. J.H. Dąbrowskiego w Dobrzejewicach Dobrzejewice
Brudz Martyna VII P 1406 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu Toruń
Brudz Natalia VII P 1489 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Tony'ego Halika w Toruniu Toruń
Brydziński Michał VII MI 672 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy Bydgoszcz
Brzozowska Wiktoria VI P 1546 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy Brodnica
Buczkowski Łukasz Jan VII P 456 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy Bydgoszcz
Bukowski Tomasz VII P 1933 Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu Toruń
Bukrewicz Klara Nina VI P 1135 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 im. 1 Batalionu Morskiego we Włocławku Włocławek
Carska Lena VII P 1463 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu Toruń
Chabasiński Filip VII P 1625 Szkoła Podstawowa w Janikowie Janikowo
Chełkowski Maciej Antoni VII P 1664 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
Czajkowska Nina VII P 1529 Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy Bydgoszcz
Czyżewska Paulina VII P 1352 Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach Białe Błota
Ćwik Aleksander Dariusz VII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Derdowski Maks Piotr VII P 1511 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu Toruń
Dobies Kamil Artur VII P 1496 Szkoła Podstawowa nr 4 im. 700 - Lecia Brodnicy w Brodnicy Brodnica
Dobrak Marta, Agnieszka VII P 1490 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Dobrowolski Mateusz VII P 1425 Szkoła Podstawowa nr 16 im. płk. Zbigniewa Makowieckiego w Grudziądzu Grudziądz
Durau Daniel VII P 1325 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie Mogilno
Gackowska Zuzanna VII MI 672 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gaczkowska Martyna Justyna VII P 1501 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu Inowrocław
Gibert Agata VI P 1886 Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem Skępe
Gogol Bartłomiej VII P 1574 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gołembiewski Oliwier VII P 1327 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gołębiowska Konstancja VII P 5971 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu Toruń
Gorączko Mikołaj VI P 1327 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy Bydgoszcz
Górny Marek, Jan VII P 1532 Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Grabski Oskar VII P 1529 Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy Bydgoszcz
Gregrowicz Marcin VII P 1464 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Grządziela Julia VII P 1325 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie Mogilno
Grzelaczyk Krzysztof VI P 1490 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
GRZYB JAN MAKSYMILIAN VII P 629 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Haber Sławomir VII P 1539 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina w Świeciu Świecie
Hadaś Magdalena VII P 1462 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku Włocławek
Herba Aleksander VII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Ibrahimova Hidzran VII P 1458 Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku Włocławek
Jabczyńska Joanna VII P 5987 Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów SCHOLA CULMENSIS ELEMENTARIS Chełmno
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     [1]  2  3  4  5     następna >>>



© Copyright 2019 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl