strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




Wizytatorzy - koordynatorzy

Rekrutacja do szkół

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
dla dyrektorów i samorządów  Jesteś w dziale dla dyrektorów i samorządów » Dotacje rządowe

2019-05-17 09:15 / 8813   A. Wnorowskiważna informacja dla dyrektorów i samorządów
Wnioski złożone w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” na 2019 r. które uzyskały dofinansowanie.

Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, działając na podstawie pełnomocnictwa Nr 0030.1656/BKO/2017  Wojewody Kujawsko-Pomorskiego z dnia 9 sierpnia 2017 r.  zatwierdził listę szkół, którym została przyznana dotacja w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych „Aktywna tablica”. Listę szkół, które otrzymały dofinansowanie stanowi tabela poniżej:

 

Lp. Nazwa szkoły Organ prowadzący (nazwa) Kwota przyznanej dotacji
1 2 3 4
1 Szkoła Podstawowa nr 52 w Zespole Szkół nr 33 w Bydgoszczy Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego       14 000,00 zł
2 Szkoła Podstawowa nr 53 w Bydgoszczy Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego       14 000,00 zł
3 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 w Ciechocinku Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego       14 000,00 zł
4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gorzycach Stowarzyszenie Edukacyjne „Nasza Szkoła” w Gorzycach       14 000,00 zł
5 Szkoła Podstawowa w Chrostkowie Gmina Chrostkowo       14 000,00 zł
6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa NR 1 w Bydgoszczy Niepubliczna Szkoła Podstawowa NR 1 - Sp. z o.o.       14 000,00 zł
7 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Zbójnie Gmina Zbójno       14 000,00 zł
8 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Działyniu Gmina Zbójno       14 000,00 zł
9 Szkoła Podstawowa w Nowym Kobrzyńcu Gmina Rogowo k. Rypina       14 000,00 zł
10 Szkoła Podstawowa im. Henryka Napiórkowskiego w Rogowie  Gmina Rogowo k. Rypina       14 000,00 zł
11 Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Nadrożu Gmina Rogowo k. Rypina       14 000,00 zł
12 Szkoła Podstawowa w Sosnowie Gmina Rogowo k. Rypina       14 000,00 zł
13 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 4 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Kujawskim Powiat Aleksandrowski       11 200,00 zł
14 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Filomatów Pomorskich w Chełmnie Gmina Miasto Chełmno       14 000,00 zł
15 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Różyckiego w Jastrzębiu Gmina Lipno       14 000,00 zł
16 Szkoła Podstawowa im. Żwirki i Wigury w Maliszewie Gmina Lipno       14 000,00 zł
17 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Trzebiegoszczu Gmina Lipno       14 000,00 zł
18 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wichowie Gmina Lipno       14 000,00 zł
19 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Radomicach Gmina Lipno       14 000,00 zł
20 Szkoła Podstawowa w Karnkowie Gmina Lipno       14 000,00 zł
21 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku Gmina Osiek       14 000,00 zł
22 Szkoła Podstawowa w Strzygach Gmina Osiek       14 000,00 zł
23 Szkoła Podstawowa im T. Kościuszki w Ostrowitem Gmina Brzuze       14 000,00 zł
24 Szkoła Podstawowa w Ugoszczu Gmina Brzuze       14 000,00 zł
25 Szkoła Podstawowa w Trąbinie Gmina Brzuze       14 000,00 zł
26 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Gmina Kowalewo Pomorskie       14 000,00 zł
27 Szkoła Podstawowa im. Klemensa Janickiego w Januszkowie Gmina Żnin       14 000,00 zł
28 Szkoła Podstawowa im. Anny i Alfreda Krzyckich w Słębowie Gmina Żnin       14 000,00 zł
29 Szkoła Podstawowa w Mamliczu Gmina Barcin       14 000,00 zł
30 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Piechcinie Gmina Barcin       14 000,00 zł
31 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Ryża w Racicach Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „Nasz Dom” w Racicach       14 000,00 zł
32 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie Gmina Szubin       14 000,00 zł
33 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie Gmina Szubin       14 000,00 zł
34 Szkoła Podstawowa im. Ignacego Posadzego w Szadłowicach Gmina Gniewkowo       14 000,00 zł
35 Szkoła Podstawowa w Janowie Gmina Świedziebnia       14 000,00 zł
36 Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. H. Sienkiewicza w Książkach  Gmina Książki       14 000,00 zł
37 Szkoła Podstawowa im. Dariusza Kołodziejka w Stolnie  Gmina Stolno       14 000,00 zł
38 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Wabczu  Gmina Stolno       14 000,00 zł
39 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Robakowie  Gmina Stolno       14 000,00 zł
40 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Byczu Miasto i Gmina Piotrków Kujawski       14 000,00 zł
41 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dębołęce Miasto i Gmina Piotrków Kujawski       14 000,00 zł
42 Publiczna Szkoła Podstawowa w Piotrkowie Kujawskim Miasto i Gmina Piotrków Kujawski       14 000,00 zł
43 Szkoła Podstawowa w Błądzimiu Gmina Lniano       14 000,00 zł
44 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Spinaker w Grudziądzu Grudziądzkie Centrum Edukacji AbAk       14 000,00 zł
45 Szkoła Podstawowa im. Jana z Ludziska w Ludzisku Gmina Janikowo       14 000,00 zł
46 Szkoła Podstawowa w Janikowie Gmina Janikowo       14 000,00 zł
47 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Broniewicach Gmina Janikowo       14 000,00 zł
48 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie Gmina Janikowo       14 000,00 zł
49 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Nowogrodzie Gmina Golub-Dobrzyń       14 000,00 zł
50 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie Gmina Golub-Dobrzyń       14 000,00 zł
51 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brzozówce Gmina Obrowo       14 000,00 zł
52 Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Osieku n Wisłą Gmina Obrowo       14 000,00 zł
53 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu Gmina Mrocza       14 000,00 zł
54 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu Miasto Inowrocław       14 000,00 zł
55 Szkoła Podstawowa Integracyjna  im. Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu Miasto Inowrocław       14 000,00 zł
56 Szkoła Podstawowa  im. Leona Flicka w Świerczynkach Gmina Łysomice       14 000,00 zł
57 Szkoła Podstawowa  im. Fryderyka Chopina w Turznie Gmina Łysomice       14 000,00 zł
58 Szkoła Podstawowa  w Łysomicach Gmina Łysomice       14 000,00 zł
59 Szkoła Podstawowa  im. Jana Pawła II w Wielkim Komorsku Gmina Warlubie       14 000,00 zł
60 Szkoła Podstawowa  im. Bronisława Malinowskiego w Warlubiu Gmina Warlubie       14 000,00 zł
61 Szkoła Podstawowa  im. Polskich Noblistów w Papowie Biskupim Gmina Papowo Biskupie       14 000,00 zł
62 Szkoła Podstawowa  „Perpetuum Mobile” Fundacji Kreatywnej Edukacji w Bydgoszczy Fundacja Kreatywnej Edukacji       14 000,00 zł
63 Szkoła Podstawowa  w Zespole Szkół w Karnowie Powiat Nakielski       14 000,00 zł
64 Szkoła Podstawowa  w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Kcyni Powiat Nakielski       14 000,00 zł
65 Szkoła Podstawowa  w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Kątnego w Szubinie Powiat Nakielski       14 000,00 zł
66 Szkoła Podstawowa  w Ostromecku Gmina Dąbrowa Chełmińska       14 000,00 zł
67 Szkoła Podstawowa  w Dąbrowie Chełmińskiej Gmina Dąbrowa Chełmińska       14 000,00 zł
68 Szkoła Podstawowa  w Czarżu Gmina Dąbrowa Chełmińska       14 000,00 zł
69 Szkoła Podstawowa  im. Jerzego Pietrkiewicza w Fabiankach Gmina Fabianki       14 000,00 zł
70 Szkoła Podstawowa  im. Orła Białego w Cypriance Gmina Fabianki       14 000,00 zł
71 Szkoła Podstawowa  w Nasiegniewie Gmina Fabianki       14 000,00 zł
72 Szkoła Podstawowa w Bobrowie Gmina Bobrowo       14 000,00 zł
73 Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Sułek w Drużynach Gmina Bobrowo       14 000,00 zł
74 Szkoła Podstawowa w Kruszynach Gmina Bobrowo       14 000,00 zł
75 Szkoła Podstawowa w Nieżywięciu Gmina Bobrowo       14 000,00 zł
76 Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 303 w Małkach Gmina Bobrowo       14 000,00 zł
77 Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich Gmina Złotniki Kujawskie       14 000,00 zł
78 Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu Gmina Złotniki Kujawskie       14 000,00 zł
79 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Tucznie Gmina Złotniki Kujawskie       14 000,00 zł
80 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku Gmina Ryńsk       14 000,00 zł
81 Szkoła Podstawowa w Myśliwcu Gmina Ryńsk       14 000,00 zł
82 Szkoła Podstawowa Specjalna w Zespole Szkół Specjalnych w Żninie Powiat Żniński       14 000,00 zł
83 Szkoła Podstawowa Cambrydge Academy w Toruniu Fundacja Rozwoju Edukacji i Nauki       14 000,00 zł
84 Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Zaburzeniami Rozwojowymi w Bydgoszczy Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Bydgoszczy       14 000,00 zł
85 Szkoła Podstawowa im. Pierwszego Oddziału Straży Ludowej w Pieraniu Gmina Dąbrowa Biskupia       14 000,00 zł
86 Szkoła Podstawowa w Ośniczewku Gmina Dąbrowa Biskupia       14 000,00 zł
87 Szkoła Podstawowa im. Władysława Sikorskiego w Parchaniu Gmina Dąbrowa Biskupia       14 000,00 zł
88 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Gmina Dąbrowa Biskupia       14 000,00 zł
89 Szkoła Podstawowa w Wydrznie Gmina Łasin       14 000,00 zł
90 Szkoła Podstawowa w Zawdzie Gmina Łasin       14 000,00 zł
91 Szkoła Podstawowa w Szonowie Gmina Łasin       14 000,00 zł
92 Szkoła Podstawowa w Zbicznie Gmina Zbiczno       14 000,00 zł
93 Szkoła Podstawowa w Pokrzydowo Gmina Zbiczno       14 000,00 zł
94 Szkoła Podstawowa w Śliwiczkach Gmina Śliwice       14 000,00 zł
95 Szkoła Podstawowa im. Ks. Prałata Erharda Staniszewskiego w Śliwicach Gmina Śliwice       14 000,00 zł
96 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Szabdzie Gmina Brodnica       14 000,00 zł
97 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Michałowskiej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce Gmina Brodnica       14 000,00 zł
98 Szkoła Podstawowa im. Anny Wazówny w Gorczenicy Gmina Brodnica       14 000,00 zł
99  Szkoła Podstawowa im.  Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Orłowie Gmina Inowrocław       14 000,00 zł
100 Szkoła Podstawowa im.  Wł. Broniewskiego w Jaksicach Gmina Inowrocław       14 000,00 zł
101 Szkoła Podstawowa im.  Polskich Olimpijczyków w Górze Gmina Inowrocław       14 000,00 zł
102 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku Gmina Inowrocław       14 000,00 zł
103 Szkoła Podstawowa nr  5 im. Jana Pawła II w Chełmży Gmina Miasto Chełmża       14 000,00 zł
104 Niepubliczna Szkoła Podstawowa  International School of Bydgoszcz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego       14 000,00 zł
105 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Blechacza  w Olszewce Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Olszewki i Lubaszcza       14 000,00 zł
106 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Jeżewie Gmina Jeżewo       14 000,00 zł
107 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krąplewicach Gmina Jeżewo       14 000,00 zł
108 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Brukach Unisławskich Stowarzyszenie Inicjatyw Wiejskich „Mała Ojczyzna” w Brukach Unisławskich       14 000,00 zł
109 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Nowych Świerczynach Gmina Bartniczka       14 000,00 zł
110 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Radoszkach Gmina Bartniczka       14 000,00 zł
111 Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Jagiellonka” w Inowrocławiu Karolina Lekan-Ojczenasz       14 000,00 zł
112 Szkoła Podstawowa w Straszewie Stowarzyszenie „Jesteśmy Razem” w Straszewie       14 000,00 zł
113 Szkoła Podstawowa w Unisławiu Gmina Unisław       14 000,00 zł
114 Szkoła Podstawowa w Kokocku Gmina Unisław       14 000,00 zł
115 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sarbinowie Drugim Stowarzyszenie „Integracja Społeczna” w Sarbinowie Drugim       14 000,00 zł
116 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Niszczewach Gmina Waganiec       14 000,00 zł
117 Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie Gmina Dobre       14 000,00 zł
118 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dobrem Gmina Dobre       14 000,00 zł
119 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Mokrem Gmina Grudziądz       14 000,00 zł
120 Szkoła Podstawowa w Sosnowce Gmina Grudziądz       14 000,00 zł
121 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sztynwagu Gmina Grudziądz       14 000,00 zł
122 Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Piaskach Gmina Grudziądz       14 000,00 zł
123 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Broniewskiego „Orszy” w Wałdowie Szlacheckim Gmina Grudziądz       14 000,00 zł
124 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Gmina Grudziądz       14 000,00 zł
125 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kwieciszewie Gmina Mogilno       14 000,00 zł
126 Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia w Strzelcach Gmina Mogilno       14 000,00 zł
127 Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie Gmina Mogilno       14 000,00 zł
128 Szkoła Podstawowa w Buszkowie Gmina Koronowo       14 000,00 zł
129 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nakle n. Notecią Gmina Nakło n. Notecią       14 000,00 zł
130 Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Przyrody w Występie Gmina Nakło n. Notecią       14 000,00 zł
131 Szkoła Podstawowa im. kpt. Wiktora Rossy w Ślesinie Gmina Nakło n. Notecią       14 000,00 zł
132 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Konstytucji 3 Maja w Nakle n. Notecią Gmina Nakło n. Notecią       14 000,00 zł
133 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii Krajowej w Nakle n. Notecią Gmina Nakło n. Notecią       14 000,00 zł
134 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Gmina Aleksandrów Kujawski       14 000,00 zł
135 Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Dobrzańskiego-Hubala w Przybranowie Gmina Aleksandrów Kujawski       14 000,00 zł
136 Szkoła Podstawowa im. Marii Danilewicz Zielińskiej w Stawkach Gmina Aleksandrów Kujawski       14 000,00 zł
137 Szkoła Podstawowa im. ks. kan. Jana Matusiaka w Ostrowąsie Gmina Aleksandrów Kujawski       14 000,00 zł
138 Szkoła Podstawowa w Wołuszewie Gmina Aleksandrów Kujawski       14 000,00 zł
139 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Służewie Gmina Aleksandrów Kujawski       14 000,00 zł
140 Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Mazowszu Gmina Czernikowo       14 000,00 zł
141 Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Czernikowie Gmina Czernikowo       14 000,00 zł
142 Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Strzelewie Gmina Sicienko       14 000,00 zł
143 Szkoła Podstawowa im. Św. Wojciecha Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Mięcierzynie Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich       14 000,00 zł
144 Szkoła Podstawowa Specjalna W Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kruszwicy Powiat Inowrocławski       14 000,00 zł
145 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cierpicach Gmina Wielka Nieszawka       14 000,00 zł
146 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce Gmina Wielka Nieszawka       14 000,00 zł
147 Szkoła Podstawowa nr 4 im. mjra H. Sucharskiego w Bydgoszczy Miasto Bydgoszcz       14 000,00 zł
148 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy Miasto Bydgoszcz       14 000,00 zł
149 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Prezydenta Leona Barciszewskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Bydgoszczy Miasto Bydgoszcz       14 000,00 zł
150 Szkoła Podstawowa nr 18 im. H. Ch. Andersena w Bydgoszczy Miasto Bydgoszcz       14 000,00 zł
151 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana Balcera w Bydgoszczy Miasto Bydgoszcz       14 000,00 zł
152 Szkoła Podstawowa nr 44 Mistrzostwa Sportowego  w Bydgoszczy Miasto Bydgoszcz       14 000,00 zł
153 Szkoła Podstawowa nr 55  w Bydgoszczy Miasto Bydgoszcz       14 000,00 zł
154 Szkoła Podstawowa nr 56 im Arkadego Fiedlera z Oddziałami Integracyjnymi  w Bydgoszczy Miasto Bydgoszcz       14 000,00 zł
155 Szkoła Podstawowa nr 58 im Ireny Sendlerowej  w Bydgoszczy Miasto Bydgoszcz       14 000,00 zł
156 Szkoła Podstawowa nr 61 im Bohaterów Westerplatte  w Bydgoszczy Miasto Bydgoszcz       14 000,00 zł
157 Szkoła Podstawowa nr 64 im 650-lecia Bydgoszczy z Oddziałami Sportowymi  w Bydgoszczy Miasto Bydgoszcz       14 000,00 zł
158 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Dąbiu Stowarzyszenie „Mała Szkoła w Nowym Dąbiu”       14 000,00 zł
159 Szkoła Podstawowa im.  J. Kochanowskiego w Dyblinie Gmina Dobrzyń nad Wisłą       14 000,00 zł
160 Szkoła Podstawowa im. Jana Slaskiego w Trzebczu Szlacheckim Artur Wojciechowski       14 000,00 zł
161 Szkoła Podstawowa nr 17 im. Józefa Bema w ToruniuGmina Miasta Toruń Gmina Miasta Toruń       14 000,00 zł
162 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu Gmina Miasta Toruń       14 000,00 zł
163 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19 im. bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego w Toruniu Gmina Miasta Toruń       14 000,00 zł
164 Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej  w Toruniu Gmina Miasta Toruń       14 000,00 zł
165 Szkoła Podstawowa nr 31 im. gen. Józefa Hallera w Toruniu Gmina Miasta Toruń       14 000,00 zł
166 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w Toruniu Gmina Miasta Toruń       14 000,00 zł
167 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Nieszawie Gmina Miejska Nieszawa       14 000,00 zł



© Copyright 2019 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl