|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Kolasiński Mikołaj |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kłosowska Lidia |
II G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Kikulska Patrycja |
III G |
361 |
Szkoła Podstawowa im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie - oddziały gimnazjalne |
Gruta |
|
Kaszubowska Zofia Magdalena |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
KARŁOWSKI MICHAŁ |
III G |
275 |
Gimnazjum Publiczne nr 2 w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Karasińska Wiktoria |
II G |
1204 |
Publiczne Gimnazjum w Siemnówku |
Siemnówek |
|
Kabacińska Iga Maria |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Jopkiewicz Józef Tomasz |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jarmiłko Bartosz |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
JAŁOWIECKA AGATA |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Jakubek Dominika |
III G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Jakubas Adam |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
Jabłońska Oliwia |
III G |
105 |
Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Hilmantel Justyna |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Grzechowiak Konstancja |
II G |
337 |
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałowskiego w Strzelnie - oddziały gimnazjalne |
Strzelno |
|
Gralak Magdalena |
III G |
203 |
Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Galij Agnieszka |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gackowska Natalia |
III G |
336 |
Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Sośnie |
Sośno |
|
Gabrysiak Alicja Emilia |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Folkmar Oliwia Wiktoria |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Florkowski Łukasz Andrzej |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Florkiewicz Danuta Krystyna |
III G |
333 |
Gimnazjum w Pokrzydowie |
Pokrzydowo |
|
Fiszer Karolina |
III G |
315 |
Gimnazjum w Głuchowie |
Głuchowo |
|
Dzwonkowska Wiktoria Anna |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Dybowska Alicja |
III G |
1229 |
Publiczne Gimnazjum im. Piotra Tylickiego w Kowalu |
Kowal |
|
Durska Zuzanna Julia |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Drzewiecki Tymon |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Domowicz Tomasz |
III G |
392 |
Gimnnazjum nr 5 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Dębowska Katarzyna |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Dąbrowska Maria Aleksandra |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ciechanowski Maximilian |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Chrobocińska Kinga Patrycja |
II G |
333 |
Gimnazjum w Pokrzydowie |
Pokrzydowo |
|
Chojnicka Patrycja Maria |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Brzeski Aleksander Krzysztof |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brukiewa Urszula |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Biernacki Jan Waldemar |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Bernacki Jakub Marcin |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 [3] następna >>>
|