strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontaktinformacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Szkolnictwo zawodowe » informacje bieżące

informacje ogólne Zaproszenie do udziału w konferencji "Kompetencje przyszłości w kształceniu i szkoleniu zawodowym"
Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" z siedzibą w Lublinie, zaprasza dyrektorów i nauczycieli szkół kształcenia i szkolenia zawodowego, specjalistów szkolnych do udziału w konferencji "Kompetencje przyszłości w kształceniu i szkoleniu zawodowym". Konferencja odbędzie się 24 listopada 2022 r. w Hotelu Ibis Styles (Aleja Solidarności 7, Lublin).
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2022-11-15 08:59 / 11178    I. Andrzejewska

informacje ogólne Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych AUE - zaproszenie do udziału
Akademia Umiejętności Eurocash organizuje w dniach 17-18 listopada 2022 r. Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych. Festiwal skierowany jest do uczniów i nauczycieli z całej Polski. Adresatem są uczniowie kształcący się w zawodach technik handlowiec, sprzedawca, technik logistyk, magazynier - logistyk. Spotkanie odbędzie się on-line.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2022-10-25 08:36 / 11133    I. Andrzejewska

informacje ogólne Warmińsko-Mazurski Kongres Doradztwa Zawodowego
Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty zaprasza osoby zainteresowane tematyką doradztwa zawodowego, w szczególności dyrektorów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, nauczycieli doradztwa zawodowego i nauczycieli specjalistów: pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów wspierających działania edukacyjne szkół i przedszkoli do udziału w Warmińsko-Mazurskim Kongresie Doradztwa Zawodowego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2022-10-14 08:17 / 11103    A. Wnorowski

dla dyrektorów i samorządów "Nowe kwalifikacje i dodatkowe uprawnienia motorem rozwoju mieszkańców regionu"
Firma Syntea S.A. wraz z powiatem włocławskim i rypińskim realizuje projekt "Nowe kwalifikacje i dodatkowe uprawnienia motorem rozwoju mieszkańców regionu". Do udziału w projekcie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych oraz nauczycieli z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2022-10-03 10:06 / 11062    I. Andrzejewska

informacje ogólne „Chcę tu pracować”
„Chcę tu pracować” to projekt realizowany przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną (PSSE) we współpracy z Polska Press – wydawcą Dziennika Bałtyckiego i Gazety Pomorskiej. Głównym założeniem projektu jest przygotowanie cyklu filmów promujących zawody, które nagrywane są w różnych przedsiębiorstwach i branżach działających w ramach PSSE w województwie kujawsko-pomorskim i pomorskim.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2022-06-14 13:37 / 10893    I. Andrzejewska

informacje ogólne Zaproszenie do udziału w badaniu nt. szkolnictwa zawodowego w Polsce
Fundacja Inter Cars i Fundacja Dobra Sieć zaprasza do wzięcia udziału w krótkim ankietowym badaniu online, którego celem jest wsparcie systemu szkolnictwa zawodowego w Polsce. Badanie skierowane jest do nauczycieli, dyrektorów szkół, opiekunów praktyk oraz uczniów szkół branżowych i techników. Ankiety należy wypełnić do 27 maja 2022 r.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2022-05-25 11:56 / 10875    I. Andrzejewska

informacje ogólne Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych Akademii Umiejetności Eurocash – zaproszenie do udziału
Akademia Umiejętności Eurocash zaprasza szkoły branżowe, licea i technika z województwa kujawsko-pomorskiego, kształcące uczniów w kierunku logistyka do wspólpracy.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2022-03-02 15:09 / 10700    I. Andrzejewska

informacje ogólne „Wybieram Rzemiosło” – prezentacje multimedialne i filmy o zawodach
Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy uprzejmie zaprasza do zapoznania się z trzema prezentacjami multimedialnymi opracowanymi przez Związek Rzemiosła Polskiego w ramach projektu „Modyfikacja i rozwój materiałów promujących kształcenie dualne w rzemiośle” finansowanego z rządowego Programu „POLSKI INKUBATOR RZEMIOSŁA”. Prezentacje stanowią doskonałe narzędzie do realizacji zadań związanych z informowaniem o możliwościach kształcenia w rzemiośle oraz doradztwem zawodowym.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2022-01-11 12:47 / 10614    I. Andrzejewska

informacje ogólne Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych - zaproszenie do udziału
Akademia Umiejętności Eurocash zaprasza szkoły branżowe, licea i technika z województwa kujawsko-pomorskiego, kształcące uczniów w zawodach technik logistyk i magazynier-logistyk do współpracy przy przygotowaniu uczniów do wykonywania pracy zawodowej. Dynamiczny rozwój segmentu usług logistycznych powoduje, że brakuje pracowników w branży logistycznej na rynku pracy. Wychodząc naprzeciw realiom, Akademia prowadzi działania na rzecz promocji zawodu logistyka m.in. organizując w dniu 8 listopada 2021 r. Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych. Uczniowie i nauczyciele będą mogli wziąć w nim udział korzystając z klas multimedialnych w szkołach lub indywidualnie – na osobistych komputerach lub telefonach. Jest to wydarzenie, które w całości odbywa się w formule on-line.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-10-27 13:40 / 10451    I. Andrzejewska

informacje ogólne Konkurs dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe dla młodzieży "Potrzeby rynku pracy naszą misją" ważna informacja
Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu ogłasza VI edycję konkursu dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe dla młodzieży. Współorganizatorami konkursu są Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2021-10-26 09:39 / 10419    U. Chaberska


<<< nowsze informacje     [1]  2  3  4  5  6     starsze informacje >>>
© Copyright 2023 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl