strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontaktinformacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Szkolnictwo zawodowe » informacje bieżące

informacje ogólne „Chcę tu pracować”
„Chcę tu pracować” to projekt realizowany przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną (PSSE) we współpracy z Polska Press – wydawcą Dziennika Bałtyckiego i Gazety Pomorskiej. Głównym założeniem projektu jest przygotowanie cyklu filmów promujących zawody, które nagrywane są w różnych przedsiębiorstwach i branżach działających w ramach PSSE w województwie kujawsko-pomorskim i pomorskim.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2022-06-14 13:37 / 10893    I. Andrzejewska

informacje ogólne Zaproszenie do udziału w badaniu nt. szkolnictwa zawodowego w Polsce
Fundacja Inter Cars i Fundacja Dobra Sieć zaprasza do wzięcia udziału w krótkim ankietowym badaniu online, którego celem jest wsparcie systemu szkolnictwa zawodowego w Polsce. Badanie skierowane jest do nauczycieli, dyrektorów szkół, opiekunów praktyk oraz uczniów szkół branżowych i techników. Ankiety należy wypełnić do 27 maja 2022 r.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2022-05-25 11:56 / 10875    I. Andrzejewska

informacje ogólne Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych Akademii Umiejetności Eurocash – zaproszenie do udziału
Akademia Umiejętności Eurocash zaprasza szkoły branżowe, licea i technika z województwa kujawsko-pomorskiego, kształcące uczniów w kierunku logistyka do wspólpracy.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2022-03-02 15:09 / 10700    I. Andrzejewska

informacje ogólne „Wybieram Rzemiosło” – prezentacje multimedialne i filmy o zawodach
Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy uprzejmie zaprasza do zapoznania się z trzema prezentacjami multimedialnymi opracowanymi przez Związek Rzemiosła Polskiego w ramach projektu „Modyfikacja i rozwój materiałów promujących kształcenie dualne w rzemiośle” finansowanego z rządowego Programu „POLSKI INKUBATOR RZEMIOSŁA”. Prezentacje stanowią doskonałe narzędzie do realizacji zadań związanych z informowaniem o możliwościach kształcenia w rzemiośle oraz doradztwem zawodowym.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2022-01-11 12:47 / 10614    I. Andrzejewska

informacje ogólne Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych - zaproszenie do udziału
Akademia Umiejętności Eurocash zaprasza szkoły branżowe, licea i technika z województwa kujawsko-pomorskiego, kształcące uczniów w zawodach technik logistyk i magazynier-logistyk do współpracy przy przygotowaniu uczniów do wykonywania pracy zawodowej. Dynamiczny rozwój segmentu usług logistycznych powoduje, że brakuje pracowników w branży logistycznej na rynku pracy. Wychodząc naprzeciw realiom, Akademia prowadzi działania na rzecz promocji zawodu logistyka m.in. organizując w dniu 8 listopada 2021 r. Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych. Uczniowie i nauczyciele będą mogli wziąć w nim udział korzystając z klas multimedialnych w szkołach lub indywidualnie – na osobistych komputerach lub telefonach. Jest to wydarzenie, które w całości odbywa się w formule on-line.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-10-27 13:40 / 10451    I. Andrzejewska

informacje ogólne Konkurs dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe dla młodzieży "Potrzeby rynku pracy naszą misją" ważna informacja
Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu ogłasza VI edycję konkursu dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe dla młodzieży. Współorganizatorami konkursu są Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2021-10-26 09:39 / 10419    U. Chaberska

informacje ogólne V edycja Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz
Komitet Główny Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz informuje, iż w roku szkolnym 2021/22 tematem przewodnim są: „Tradycyjne potrawy śląskie na stuletnim zabrzańskim stole”. Zainteresowane udziałem szkoły mogą już składać wnioski o organizację etapu wojewódzkiego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-10-08 12:22 / 10378    I. Andrzejewska

informacje ogólne XXVII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz
Komitet Główny Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz informuje o organizacji XXVII edycji Ogólnopolskiego Turnieju, która odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2022 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-10-08 12:17 / 10377    I. Andrzejewska

informacje ogólne Konkurs na projekt gier planszowych "INŻYNIEROWIE DLA NIEPODLEGŁEJ POLSKI" ważna informacja
Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT organizuje konkurs na opracowanie projektu gry planszowej pt. "Inżynierowie dla Niepodległej Polski";. Projekt ten ma na celu: popularyzację polskich twórców techniki, ich prac naukowych i racjonalizatorskich oraz ich wkładu w budowę niepodległej, demokratycznej Polski; zachęcenie uczniów do poznania historycznego dorobku polskich naukowców i inżynierów, a także wychowanie w poczuciu dumy z wkładu polskich inżynierów w rozwój cywilizacyjny Polski i świata.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2021-09-23 17:42 / 10342    I. Andrzejewska

informacje ogólne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe - ważne informacje ważna informacja
Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) i Okręgowe Komisje Egzaminacyjne (OKE) zwracają uwagę, że nie każda oferta szkoleniowa/kursowa umożliwia przystąpienie do egzaminu zawodowego (którego zdanie upoważnia do uzyskania certyfikatu kwalifikacji zawodowej).
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2021-08-24 12:50 / 10252    I. Andrzejewska


<<< nowsze informacje     [1]  2  3  4  5     starsze informacje >>>
© Copyright 2022 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl