strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontaktinformacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Szkolnictwo zawodowe » informacje bieżące

informacje ogólne Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych - zaproszenie do udziału
Akademia Umiejętności Eurocash zaprasza szkoły branżowe, licea i technika z województwa kujawsko-pomorskiego, kształcące uczniów w zawodach technik logistyk i magazynier-logistyk do współpracy przy przygotowaniu uczniów do wykonywania pracy zawodowej. Dynamiczny rozwój segmentu usług logistycznych powoduje, że brakuje pracowników w branży logistycznej na rynku pracy. Wychodząc naprzeciw realiom, Akademia prowadzi działania na rzecz promocji zawodu logistyka m.in. organizując w dniu 8 listopada 2021 r. Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych. Uczniowie i nauczyciele będą mogli wziąć w nim udział korzystając z klas multimedialnych w szkołach lub indywidualnie – na osobistych komputerach lub telefonach. Jest to wydarzenie, które w całości odbywa się w formule on-line.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-10-27 13:40 / 10451    I. Andrzejewska

informacje ogólne Konkurs dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe dla młodzieży "Potrzeby rynku pracy naszą misją" ważna informacja
Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu ogłasza VI edycję konkursu dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe dla młodzieży. Współorganizatorami konkursu są Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2021-10-26 09:39 / 10419    U. Chaberska

informacje ogólne V edycja Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz
Komitet Główny Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz informuje, iż w roku szkolnym 2021/22 tematem przewodnim są: „Tradycyjne potrawy śląskie na stuletnim zabrzańskim stole”. Zainteresowane udziałem szkoły mogą już składać wnioski o organizację etapu wojewódzkiego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-10-08 12:22 / 10378    I. Andrzejewska

informacje ogólne XXVII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz
Komitet Główny Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz informuje o organizacji XXVII edycji Ogólnopolskiego Turnieju, która odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2022 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-10-08 12:17 / 10377    I. Andrzejewska

informacje ogólne Konkurs na projekt gier planszowych "INŻYNIEROWIE DLA NIEPODLEGŁEJ POLSKI" ważna informacja
Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT organizuje konkurs na opracowanie projektu gry planszowej pt. "Inżynierowie dla Niepodległej Polski";. Projekt ten ma na celu: popularyzację polskich twórców techniki, ich prac naukowych i racjonalizatorskich oraz ich wkładu w budowę niepodległej, demokratycznej Polski; zachęcenie uczniów do poznania historycznego dorobku polskich naukowców i inżynierów, a także wychowanie w poczuciu dumy z wkładu polskich inżynierów w rozwój cywilizacyjny Polski i świata.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2021-09-23 17:42 / 10342    I. Andrzejewska

informacje ogólne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe - ważne informacje ważna informacja
Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) i Okręgowe Komisje Egzaminacyjne (OKE) zwracają uwagę, że nie każda oferta szkoleniowa/kursowa umożliwia przystąpienie do egzaminu zawodowego (którego zdanie upoważnia do uzyskania certyfikatu kwalifikacji zawodowej).
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2021-08-24 12:50 / 10252    I. Andrzejewska

informacje ogólne X Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Mechaników
Akademia Młodego Mechanika zaprasza do udziału w największym wydarzeniu dedykowanym uczniom, nauczycielom oraz wszystkim osobom zainteresowanym rozwojem edukacji w branży motoryzacyjnej. X Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Mechaników to cykliczna impreza, w ramach której uczniowie rywalizują w sportowej atmosferze, uczą się umiejętności przydatnych na rynku pracy i mają możliwość wejścia w kontakt z pracodawcami reprezentującymi największe marki motoryzacyjne w Polsce. Impreza została objęta patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Instytutu Badań Edukacyjnych.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-06-07 10:27 / 10198    I. Andrzejewska

informacje ogólne Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych AUE
Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych AUE to wydarzenie on-line organizowane 22 kwietnia 2021r., skierowane do techników i szkół branżowych z całego województwa. Wydarzenie ze względu na tematykę adresowane jest do uczniów i przyszłych absolwentów szkół zawodowych.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2021-04-06 13:00 / 10105    K. Mikulski

informacje ogólne XXII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywności
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wraz z Zespołem Szkół Przemysłu Spożywczego organizuje XXII Olimpiadę Wiedzy o Żywności. Olimpiada organizowana jest dla uczniów technikum, słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych kształcących się w zawodach: technik technologii żywności, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz liceum ogólnokształcącego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2020-10-19 10:55 / 9764    I. Andrzejewska

informacje ogólne Turniej na najlepszego ucznia w zawodzie kucharz - IV edycja
Komitet Główny Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz informuje, iż ruszył już nabór do IV edycji. Uczestnikami tego turnieju mogą być wszyscy chętni uczniowie kształcący się w zawodzie kucharz (512001) klas programowo najwyższych branżowej szkoły I stopnia.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2020-10-19 10:53 / 9760    I. Andrzejewska


<<< nowsze informacje     [1]  2  3  4  5     starsze informacje >>>
© Copyright 2021 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl