|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Wilińska Weronika |
II G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Fiszer Karolina |
III G |
315 |
Gimnazjum w Głuchowie |
Głuchowo |
|
Kłosowska Lidia |
II G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Lewczuk Anna |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dąbrowska Maria Aleksandra |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Podleśny Mateusz |
III G |
5346 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Modzerowie |
Modzerowo |
|
Żyto Karolina Magdalena |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Szydłowski Aleksander |
II G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Szewczyk Lena Dominika |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Piórkowski Paweł Jan |
II G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Piórkowski Jan Paweł |
II G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Pietrzak Agata |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Moraczewska Monika |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
KARŁOWSKI MICHAŁ |
III G |
275 |
Gimnazjum Publiczne nr 2 w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Zielaskiewicz Jan January |
II G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Galij Agnieszka |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Uklejewska Aleksandra |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tomasik Tyberiusz |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sadlok Maria |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rybak Zuzanna Maria |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piekarski Maciej Kacper |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Owedyk Maria |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Krzeszewska Magdalena Elżbieta |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kowalczyk Agata |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jopkiewicz Józef Tomasz |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Florkowski Łukasz Andrzej |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brzeski Aleksander Krzysztof |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wacławska Natalia Maja |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Śmigielska Olga |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Młynarek Monika Julia |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Folkmar Oliwia Wiktoria |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Serafin Jakub |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kozłowska Małgorzata |
III G |
221 |
Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Winiecka Martyna |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Oskaldowicz Filip |
II G |
211 |
Gimnazjum nr 33 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Radecka Klaudia |
III G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Łabuszewska Joanna |
III G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Kowalska Aleksandra |
III G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Jakubek Dominika |
III G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Machaj Magdalena |
II G |
203 |
Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Gralak Magdalena |
III G |
203 |
Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Przepiórska Katarzyna Maria |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Krajewski Radosław Nikodem |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Litwinowicz Urszula |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
JAŁOWIECKA AGATA |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Warchol Aleksander |
III G |
152 |
Gimnazjum nr 12 im. Karola Wojtyły we Włocławku |
Włocławek |
|
Włodarska Barbara Anna |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Dzwonkowska Wiktoria Anna |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kozłowska Ewelina |
III G |
149 |
Gimnazjum nr 11 we Włocławku |
Włocławek |
|
Waśniewska Patrycja |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 następna >>>
|