|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Szefke Katarzyna Maria |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szczepaniak Wojciech Franciszek |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Szczechowski Michał |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szarafiniak Weronika |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Szabelski Michał |
III G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Strzeboński Jakub |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Stencel Oliwia |
III G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Stawiarz Anna Katarzyna |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Staszewska Weronika |
III G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Staroń Krzysztof Jan |
III G |
323 |
Gimnazjum w Książkach |
Książki |
|
Stańczewski Tymoteusz Piotr |
III G |
147 |
Gimnazjum nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Sołtysińska Aleksandra |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Soliński Oskar |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sobiechowska Amelia |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sobek Daria |
III G |
211 |
Gimnazjum nr 33 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Smoter Julia |
III G |
1230 |
Publiczne Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Janowcu Wielkopolskim |
Janowiec Wielkopolski |
|
Smoktunowicz Stanisław |
III G |
144 |
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Skowronek Julia Małgorzata |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Skibowska Katarzyna |
III G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Sikorska Aleksandra |
III G |
1190 |
Publiczne Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Dobrem |
Dobre |
|
Serocka Aleksandra Konstancja |
III G |
177 |
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Santus Jan |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ryszkowska Martyna |
III G |
126 |
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Pruszczu |
Pruszcz |
|
Rybka Dominika |
III G |
113 |
Gimnazjum im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Rybicka Justyna |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
Rybak Zuzanna Maria |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rumińska Zuzanna |
III G |
130 |
Gimnazjum nr 1 w Łysomicach |
Łysomice |
|
Ruhnke Tomasz, Sebastian |
III G |
217 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Ruciński Konrad |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Rozmarynowska Aleksandra |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rosowski Łukasz Maciej |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Rosińska Agata Iga |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Romanowska Maja |
III G |
5715 |
Niepubliczne Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
Rogozińska Maria Antonina |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Rękawiecka Małgorzata |
III G |
1172 |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krojczynie |
Krojczyn |
|
Reinhold Eliza |
III G |
137 |
Gimnazjum nr 1 w Chełmży |
Chełmża |
|
Ratajczyk Martyna |
III G |
1184 |
Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Radziejowie |
Radziejów |
|
RATAJCZYK GABRIELA |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Raginia Zofia Aleksandra |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Raczkowska Natalia |
III G |
1204 |
Publiczne Gimnazjum w Siemnówku |
Siemnówek |
|
PTASZEK WIKTORIA |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Przychodzka Weronika |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Przychodny Janusz |
III G |
1192 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie - oddziały gimnazjalne |
Gałczewko |
|
Przybyszewski Jakub Paweł |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Przeczewska Karolina |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Porzych Marcelina Maria |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Poroszewska Sara Agnieszka |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Polniak Olga |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Polakowski Franciszek Aleksander |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Poćwiardowski Mikołaj Piotr |
III G |
1194 |
Publiczne Gimnazjum w Karnkowie |
Karnkowo |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 4 5 6 7 następna >>>
|