|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Marciniak Wiktoria Anna |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Małecka Anna |
III G |
2503 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne |
Osielsko |
|
Malecha Wojciech Jerzy |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Malecha Julia |
III G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Maj Nikola |
III G |
253 |
Gimnazjum nr 7 w Toruniu |
Toruń |
|
Maciejewski Michał Paweł |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Łykowska Michalina Marta |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Łukasiewicz Patrycja |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Lubrant Aleksandra |
III G |
1208 |
Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Wielgiem |
Wielgie |
|
Litwinowicz Urszula |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lisiecki Antoni |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Lewandowski Mikołaj |
III G |
264 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żołędowie - oddziały gimnazjalne |
Żołędowo |
|
Lewandowska Wiktoria |
III G |
1184 |
Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Radziejowie |
Radziejów |
|
Lewalska Oliwia |
III G |
1280 |
Społeczne Gimnazjum Językowe w Toruniu |
Toruń |
|
Lepak Zofia |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Leitgeber Jakub |
III G |
181 |
Gimnazjum nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Chełmnie |
Chełmno |
|
Laskowska Aleksandra Maria |
III G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Kwintal Kornelia |
III G |
137 |
Gimnazjum nr 1 w Chełmży |
Chełmża |
|
Kwiatkowska Weronika |
III G |
380 |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku - Oddziały gimnazjalne |
Osiek |
|
Kwiatkowska Gabriela |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Kuźma Ellen Angelika |
III G |
217 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Kuprianowicz Krzysztof Maksymilian |
III G |
193 |
Gimnazjum nr 28 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kuls Jan Krzysztof |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Kujawa Wiktoria Weronika |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Kufel Szymon |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kubiak Nikoletta Roma |
III G |
1179 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie |
Radziejów |
|
Kubera Jakub Sebastian |
III G |
177 |
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kubasik Maciej Jarosław |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kubacka Julia |
III G |
370 |
Gimnazjum im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Krzywdzińska Kamila |
III G |
158 |
Szkoła Podstawowa Nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Krzeszewska Magdalena Elżbieta |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kryszak Kinga |
III G |
330 |
Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości - oddziały gimnazjalne |
Pakość |
|
Krupa Martyna |
III G |
381 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu - oddziały gimnazjalne |
Świecie |
|
Królikowski Mateusz |
III G |
1223 |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Kasprowicza w Zakrzewie |
Zakrzewo |
|
Krawczyk Kinga |
III G |
345 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku - oddziały gimnazjalne |
Więcbork |
|
Kozłowski Mateusz |
III G |
136 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Kozłowski Filip |
III G |
144 |
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Kozłowski Błażej |
III G |
120 |
Gimnazjum Integracyjne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Kowalska Oliwia Barbara |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Kowalska Jagoda |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kowalewski Filip |
III G |
158 |
Szkoła Podstawowa Nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Kowalczyk Agata |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Koteras Jagoda |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Kotelak Maksymilian |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kot Michał |
III G |
370 |
Gimnazjum im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Kosma Jakub Maciej |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Korzenecki Mikołaj Eugeniusz |
III G |
2990 |
Gimnazjum w Tucznie |
Tuczno |
|
Koprowski Andrzej Jerzy |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Koperniak Patrycja |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Kopeć Martyna Natalia |
III G |
2503 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne |
Osielsko |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 [4] 5 6 7 następna >>>
|