strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt



























Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2021.10.20, etap rejonowy 2021.12.09, etap wojewódzki 2022.03.09.

Wyniki etapu szkolnego (lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Kalińska Nina VII P 1898 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce Mała Nieszawka
Kabat Radosław VII P 1774 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie Sypniewo
Juźków Michał Aleksander VII P 454 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu Toruń
Jędrzejczak Milena Agata VIII P 455 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Władysława Demskiego w Inowrocławiu Inowrocław
Jaworska Iga VIII P 1481 Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu Toruń
Jasiniecki Tomasz Piotr VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Jasek Mateusz VIII P 1915 Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich Złotniki Kujawskie
Hennig Agata VIII P 5971 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu Toruń
Helt Łukasz VII P 1774 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie Sypniewo
GUZIŃSKI JAN ALEKSANDER VIII P 3018 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" Toruń
Guttfeld Maja VII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Grzybek Monika VI P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Grzybek Agata VIII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Grzelakowska Weronika VIII P 1353 Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wieńcu Wieniec
Gryń Mateusz VII P 454 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu Toruń
Grontkowski Daniel VIII P 1915 Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich Złotniki Kujawskie
GRABOWSKA ROKSANA VIII P 1128 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Lubrańcu Lubraniec
Góralski Igor VIII P 1429 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu Grudziądz
Gołębiowski Jakub Szymon VIII P 1392 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski
Glonek Wiktor VIII P 1385 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Inowrocławiu Inowrocław
Gerc Oliwia VIII P 1840 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie Obrowo
Gąsiewicz Lidia VIII P 1354 Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Czernikowie Czernikowo
Gackowska Zofia VIII P 1436 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie Koronowo
Frączek Tymon Ziemowit VIII P 5971 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu Toruń
Figurska Rozalia VIII P 1486 Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu Toruń
Ferster Amelia Katarzyna VIII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Felińczak Konrad VIII P 5712 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku Włocławek
Falenczyk Patrycja VIII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Duchnowska Natalia Kinga VIII P 1481 Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu Toruń
Drzazga Jakub VIII P 1515 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie Lipno
Drążkowska Zofia VIII P 1727 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach Przyłęki
Dams Rafał VIII P 1913 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krusinie Krusin
Ćwik Maja Alicja VIII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Czyżewski Tomasz Kosma VII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Czerwiński Kacper VIII P 1533 Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Czarnecka Klara Nikola VIII P 454 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu Toruń
Czapla Arkadiusz Paweł VIII P 1399 Szkoła Podstawowa nr 1 im dra Stanisława Krzysia w Barcinie Barcin
Ciepliński Adam VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Bukowska Julia VIII P 1576 Szkoła Podstawowa w Białochowie Białochowo
BUCZEK JULITA VII P 3018 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" Toruń
Brzozowska Małgorzata VIII P 1890 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie Grębocin
Brzęczak Julia VIII P 1625 Szkoła Podstawowa w Janikowie Janikowo
Bojarska Dominika Maria VIII P 1933 Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu Toruń
Biernacki Jakub VIII P 1915 Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich Złotniki Kujawskie
Bieńkowski Kamil Paweł VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Białkowski Franciszek VIII P 1915 Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich Złotniki Kujawskie
Bartkowiak Katarzyna Zofia VIII P 1664 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie Łochowo
Bartkiewicz Michał VIII P 1460 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu Toruń
Balcerak Katarzyna VIII P 1458 Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku Włocławek
Aniołkowska Wiktoria VIII P 1890 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie Grębocin
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     1  2  [3]  4     następna >>>



© Copyright 2022 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl