|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Duchnowska Natalia Kinga |
VIII P |
1481 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu |
Toruń |
|
Przekwas Anna |
VIII P |
1136 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego w Aleksandrowie Kujawskim |
Aleksandrów Kujawski |
|
Sieklicka Zuzanna |
VII P |
1470 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie |
Rypin |
|
Langowski Jakub |
VII P |
1470 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie |
Rypin |
|
Laskowski Szymon, Piotr |
VII P |
1466 |
Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu |
Toruń |
|
Nowak Zuzanna |
VIII P |
1460 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu |
Toruń |
|
Bartkiewicz Michał |
VIII P |
1460 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu |
Toruń |
|
Balcerak Katarzyna |
VIII P |
1458 |
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku |
Włocławek |
|
Płusa Alicja |
VIII P |
1454 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Wargulec Katarzyna Kinga |
VIII P |
1453 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Gackowska Zofia |
VIII P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
KAMIŃSKA BLANKA |
VIII P |
1431 |
Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku |
Włocławek |
|
Wysocka Julia |
VIII P |
1429 |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kubicki Natan |
VIII P |
1429 |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Góralski Igor |
VIII P |
1429 |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Ryciuk Iga Irena |
VIII P |
1424 |
Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman |
Toruń |
|
Olszewska Julia |
VIII P |
1424 |
Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman |
Toruń |
|
Kropidłowski Mikołaj Jan |
VIII P |
1421 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Woźniak Marcelina |
VIII P |
1419 |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Pawłowska Nadia |
VIII P |
1419 |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Nowicka Dominika |
VIII P |
1419 |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Zielińska Zuzanna |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Okońska Magdalena |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Matulewska Jagoda Cecylia |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kęcka Weronika |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jasiniecki Tomasz Piotr |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ciepliński Adam |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bieńkowski Kamil Paweł |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tyrała Mikołaj |
VII P |
1415 |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Tylińska Kornelia Beata |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Starzyńska Oliwia |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Lewandowska Nicola Oliwia |
VIII P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Klimek Julia Wiktoria |
VIII P |
1410 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Sadecki Michał Jan |
VII P |
1406 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Krzykanowska Martyna |
VIII P |
1407 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Winklarz Filip |
VII P |
1404 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu |
Świecie |
|
Spichalski Oliwier |
VIII P |
1404 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu |
Świecie |
|
Gołębiowski Jakub Szymon |
VIII P |
1392 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim |
Brześć Kujawski |
|
Obara Wiktoria Magdalena |
VIII P |
5989 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku |
Więcbork |
|
TOMCZYK MARCIN RAFAŁ |
VIII P |
1394 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie |
Szubin |
|
TABOR ALEKSANDER |
VIII P |
1394 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie |
Szubin |
|
Czapla Arkadiusz Paweł |
VIII P |
1399 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im dra Stanisława Krzysia w Barcinie |
Barcin |
|
Glonek Wiktor |
VIII P |
1385 |
Szkoła Podstawowa Integracyjna w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Piechocka Natalia Klaudia |
VIII P |
1622 |
Szkoła Podstawowa im.16.Pułku Ułanów Wielkopolskich w Grupie |
Grupa |
|
Kabat Radosław |
VII P |
1774 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie |
Sypniewo |
|
Helt Łukasz |
VII P |
1774 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie |
Sypniewo |
|
Piskorski Mikołaj |
VII P |
1927 |
Szkoła Podstawowa im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie |
Gąsawa |
|
Mielnik Rober Juliusz |
VIII P |
1452 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Mroczkowska Iga Zofia |
VIII P |
1366 |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości |
Pakość |
|
Pańczak Antonina Zuzanna |
VIII P |
1916 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rogowie |
Rogowo |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 4 następna >>>
|