|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Dams Rafał |
VIII P |
1913 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krusinie |
Krusin |
|
Wróbel Martyna |
VIII P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Osojca Julia |
VIII P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Lazarek Amelia |
VII P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Krazińska Wiktoria |
VII P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Grzybek Monika |
VI P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Grzybek Agata |
VIII P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Falenczyk Patrycja |
VIII P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Adamska Hanna Anna |
VIII P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Drążkowska Zofia |
VIII P |
1727 |
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach |
Przyłęki |
|
Narkowicz Weronika |
VIII P |
1356 |
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku |
Raciążek |
|
Jasek Mateusz |
VIII P |
1915 |
Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Grontkowski Daniel |
VIII P |
1915 |
Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Biernacki Jakub |
VIII P |
1915 |
Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Białkowski Franciszek |
VIII P |
1915 |
Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Gąsiewicz Lidia |
VIII P |
1354 |
Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Czernikowie |
Czernikowo |
|
Grzelakowska Weronika |
VIII P |
1353 |
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wieńcu |
Wieniec |
|
Zakrzewska Wiktoria |
VIII P |
1840 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie |
Obrowo |
|
Wojciechowski Marek |
VIII P |
1840 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie |
Obrowo |
|
Łepska Karolina |
VIII P |
1840 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie |
Obrowo |
|
Gerc Oliwia |
VIII P |
1840 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie |
Obrowo |
|
Kalińska Nina |
VII P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Bartkowiak Katarzyna Zofia |
VIII P |
1664 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Brzozowska Małgorzata |
VIII P |
1890 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Aniołkowska Wiktoria |
VIII P |
1890 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Kowalczyk Weronika Amelia |
VIII P |
1340 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni |
Kcynia |
|
Komorowska Maja Klaudia |
VIII P |
1887 |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Książkach |
Książki |
|
Żaba Magdalena |
VIII P |
5973 |
Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości |
Pakość |
|
Pogorzały Joanna |
VIII P |
3049 |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach |
Chełmce |
|
Skibicki Marcel |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Romanowska Nikola |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Pietruszka Laura |
VII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Klecha Adam |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Guttfeld Maja |
VII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Ferster Amelia Katarzyna |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Ćwik Maja Alicja |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Czyżewski Tomasz Kosma |
VII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Zmudzińska Natalia |
VII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Schmelter Maria Teresa |
VII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Kopyciński Antoni |
VIII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Rózga Wojciech |
VII P |
2888 |
Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa GEM z Oddziałami Przedszkolnymi |
Toruń |
|
Urbańska Michalina Anna |
VII P |
5956 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim |
Aleksandrów Kujawski |
|
Felińczak Konrad |
VIII P |
5712 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
POTURALSKA JULIA |
VIII P |
1128 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Lubrańcu |
Lubraniec |
|
GRABOWSKA ROKSANA |
VIII P |
1128 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Lubrańcu |
Lubraniec |
|
Jędrzejczak Milena Agata |
VIII P |
455 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Władysława Demskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
WOCH WIKTORIA |
VII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
SZUKAJ TOLA |
VIII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
PISZCZEK TYMON |
VIII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
PAKULSKI JAN |
VII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 [3] 4 następna >>>
|