strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt



























Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2021.10.20, etap rejonowy 2021.12.09, etap wojewódzki 2022.03.09.

Wyniki etapu szkolnego (lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Żegnałek Franciszek Jakub VIII P 1534 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu Toruń
Żbikowski Wojciech Roman VIII P 5971 Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu Toruń
Żaba Magdalena VIII P 5973 Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości Pakość
Zwolińska Maja VIII P 1733 Szkoła Podstawowa w Radominie Radomin
Zmudzińska Natalia VII P 1277 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu Toruń
Zielińska Zuzanna VIII P 1420 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Zielińska Anna VIII P 1515 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie Lipno
Zakrzewska Wiktoria VIII P 1840 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie Obrowo
Wysocka Julia VIII P 1429 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu Grudziądz
Wróbel Martyna VIII P 1362 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie Niewieścin
Woźniak Marcelina VIII P 1419 Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu Toruń
Wojciechowski Marek VIII P 1840 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie Obrowo
WOCH WIKTORIA VII P 3018 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" Toruń
Wiśniewski Adam VI P 1575 Szkoła Podstawowa w Bądkowie Bądkowo
Winklarz Filip VII P 1404 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu Świecie
Wilska Nikola VIII P 5351 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w Toruniu Toruń
Weber Jan Adam VII P 1511 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu Toruń
Wargulec Katarzyna Kinga VIII P 1453 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie Szubin
Urbańska Michalina Anna VII P 5956 Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim Aleksandrów Kujawski
Urbańska Amelia VIII P 1693 Szkoła Podstawowa w Niszczewach Niszczewy
Tyrała Mikołaj VII P 1415 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego we Włocławku Włocławek
Tylińska Kornelia Beata VI P 1409 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu Toruń
TOMCZYK MARCIN RAFAŁ VIII P 1394 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie Szubin
TABOR ALEKSANDER VIII P 1394 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie Szubin
Śmigielski Michał VIII P 1515 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie Lipno
SZUKAJ TOLA VIII P 3018 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" Toruń
Stocki Witold Jan VIII P 1592 Szkoła Podstawowa w Brzozówce Brzozówka
Stasiak Natalia VIII P 5980 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku Ciechocinek
Starzyńska Oliwia VI P 1409 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu Toruń
Spichalski Oliwier VIII P 1404 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu Świecie
SOBOŃ RAFAŁ MARCIN VIII P 1520 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy Bydgoszcz
Słupski Kacper Jan VIII P 2689 Szkoła Podstawowa w Osielsku Osielsko
Skrzeszewska Karolina Anna VIII P 1871 Szkoła Podstawowa w Łabiszynie Łabiszyn
Skibicki Marcel VIII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Sieklicka Zuzanna VII P 1470 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie Rypin
Schmelter Maria Teresa VII P 1277 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu Toruń
Sadecki Michał Jan VII P 1406 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu Toruń
Rydyńska Maja VIII P 1529 Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy Bydgoszcz
Ryciuk Iga Irena VIII P 1424 Szkoła Podstawowa Nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman Toruń
Rózga Wojciech VII P 2888 Społeczna Szkoła Podstawowa w Toruniu Toruń
Romanowska Nikola VIII P 1275 Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Puławska Jagoda Elżbieta VIII P 5962 Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy Bydgoszcz
Ptaszek Michalina Ewa VIII P 1481 Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu Toruń
Przekwas Anna VIII P 1136 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego w Aleksandrowie Kujawskim Aleksandrów Kujawski
POTURALSKA JULIA VIII P 1128 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Lubrańcu Lubraniec
Pogorzały Joanna VIII P 3049 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach Chełmce
Płusa Alicja VIII P 1454 Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu Grudziądz
Płocki Piotr VIII P 1511 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu Toruń
PISZCZEK TYMON VIII P 3018 Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" Toruń
Piskorski Mikołaj VII P 1927 Szkoła Podstawowa im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie Gąsawa
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     [1]  2  3  4     następna >>>



© Copyright 2022 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl