|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Kiedewicz Zofia Zuzanna |
III G |
110 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryńsku |
Ryńsk |
|
Olszewska Julia |
III G |
110 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryńsku |
Ryńsk |
|
WIŚNIEWSKA MARTYNA |
III G |
112 |
Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Rypinie |
Rypin |
|
Pawlik Milena |
III G |
113 |
Gimnazjum im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Rybka Dominika |
III G |
113 |
Gimnazjum im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Kałużna Zuzanna Julia |
III G |
114 |
Gimnazjum im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie |
Baruchowo |
|
Świder Dobrawa |
III G |
320 |
Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Kcyni |
Kcynia |
|
Foks Tatiana |
III G |
117 |
Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie |
Tłuchowo |
|
Karczewska Julia |
III G |
117 |
Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie |
Tłuchowo |
|
Zabost Izabela |
III G |
117 |
Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie |
Tłuchowo |
|
Kozłowski Błażej |
III G |
120 |
Gimnazjum Integracyjne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Tydola Kamil Sebastian |
III G |
120 |
Gimnazjum Integracyjne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Adamczyk Mateusz |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Dąbrowa Hanna Amelia |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Łukasiewicz Patrycja |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Pietruszyńska Matra |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Ryszkowska Martyna |
III G |
126 |
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Pruszczu |
Pruszcz |
|
Kozłowski Filip |
III G |
144 |
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Smoktunowicz Stanisław |
III G |
144 |
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Kwintal Kornelia |
III G |
137 |
Gimnazjum nr 1 w Chełmży |
Chełmża |
|
Reinhold Eliza |
III G |
137 |
Gimnazjum nr 1 w Chełmży |
Chełmża |
|
Kochowicz Damian |
III G |
130 |
Gimnazjum nr 1 w Łysomicach |
Łysomice |
|
Rumińska Zuzanna |
III G |
130 |
Gimnazjum nr 1 w Łysomicach |
Łysomice |
|
Stańczewski Tymoteusz Piotr |
III G |
147 |
Gimnazjum nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Bojarska Barbara Zofia |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kubasik Maciej Jarosław |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Grzybowska Aleksandra Martyna |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Wieczorek Matylda |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
PTASZEK WIKTORIA |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
RATAJCZYK GABRIELA |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
WOŹNIAK ADRIANNA |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Dzik Magdalena |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Litwinowicz Urszula |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mierzejewska Emilia |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kubera Jakub Sebastian |
III G |
177 |
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Serocka Aleksandra Konstancja |
III G |
177 |
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jeziorska Martyna Marianna |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Wudarska Julia Agnieszka |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Błaszkiewicz Wiktoria |
III G |
266 |
Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Dulka Amelia Elżbieta |
III G |
266 |
Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Grądek Karolina Zuzanna |
III G |
266 |
Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Dzięcioł Mateusz |
III G |
181 |
Gimnazjum nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Chełmnie |
Chełmno |
|
Leitgeber Jakub |
III G |
181 |
Gimnazjum nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Chełmnie |
Chełmno |
|
Szewczak Amelia |
III G |
170 |
Gimnazjum nr 2 w Piechcinie |
Piechcin |
|
Kuprianowicz Krzysztof Maksymilian |
III G |
193 |
Gimnazjum nr 28 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Araszewicz Szymon |
III G |
192 |
Gimnazjum nr 28 w Toruniu |
Toruń |
|
Staszewska Weronika |
III G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Koprowski Andrzej Jerzy |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Olszewski Hubert |
III G |
198 |
Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Kardach Oskar |
III G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 4 5 6 7 następna >>>
|