|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Lewalska Oliwia |
III G |
1280 |
Społeczne Gimnazjum Językowe w Toruniu |
Toruń |
|
Myślińska Natalia |
III G |
1280 |
Społeczne Gimnazjum Językowe w Toruniu |
Toruń |
|
Tkaczyk Paula |
III G |
1280 |
Społeczne Gimnazjum Językowe w Toruniu |
Toruń |
|
Kryszak Kinga |
III G |
330 |
Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości - oddziały gimnazjalne |
Pakość |
|
Lewandowski Mikołaj |
III G |
264 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żołędowie - oddziały gimnazjalne |
Żołędowo |
|
Witkowska Natalia |
III G |
264 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żołędowie - oddziały gimnazjalne |
Żołędowo |
|
Kwiatkowska Weronika |
III G |
380 |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku - Oddziały gimnazjalne |
Osiek |
|
Brzyska Adrianna |
III G |
361 |
Szkoła Podstawowa im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie - oddziały gimnazjalne |
Gruta |
|
Przychodny Janusz |
III G |
1192 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie - oddziały gimnazjalne |
Gałczewko |
|
Mitkowski Mateusz |
III G |
142 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Koronowie - oddziały gimnazjalne |
Koronowo |
|
Laskowska Aleksandra Maria |
III G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Wasilewska Alicja |
III G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Krawczyk Kinga |
III G |
345 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku - oddziały gimnazjalne |
Więcbork |
|
Kozłowski Mateusz |
III G |
136 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Wolentarski Tomasz |
III G |
136 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Zaremba Zuzanna |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Buczkowska Zofia Katarzyna |
III G |
157 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Władysława Broniewskiego w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Jeleniewska-Suty Oliwia |
III G |
194 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Kowalewski Filip |
III G |
158 |
Szkoła Podstawowa Nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Krzywdzińska Kamila |
III G |
158 |
Szkoła Podstawowa Nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Krupa Martyna |
III G |
381 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu - oddziały gimnazjalne |
Świecie |
|
Osińska Marta |
III G |
381 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu - oddziały gimnazjalne |
Świecie |
|
Kuźma Ellen Angelika |
III G |
217 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Musiał Zuzanna Maria |
III G |
217 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Ruhnke Tomasz, Sebastian |
III G |
217 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Przeczewska Karolina |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Skowronek Julia Małgorzata |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Szczepaniak Wojciech Franciszek |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Bayer Julia |
III G |
186 |
Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Grzybowska Laura Hanna |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Nierzwicki Kajetan Roman |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Poroszewska Sara Agnieszka |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Przybyszewski Jakub Paweł |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Rogozińska Maria Antonina |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wabiszewska Karina Maria |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wencel Borys Włodzimierz |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wierzbowska Daria Kinga |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wilkanowski Alex Paweł |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Dzikowska Alicja |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Kuls Jan Krzysztof |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Kolasiński Piotr |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
Matusiak Kacper Dariusz |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
Rybicka Justyna |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
Gutkowska Lidia Michalina |
III G |
251 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Moritz Magdalena Maria |
III G |
251 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Mrozowska Paulina |
III G |
106 |
Szkoła Podstawowa w Bobrowie - oddziały gimnazjalne |
Bobrowo |
|
Chrzanowska Jagoda |
III G |
2503 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne |
Osielsko |
|
Dębczyńska Maria |
III G |
2503 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne |
Osielsko |
|
Kaźnica Maja Anna |
III G |
2503 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne |
Osielsko |
|
Kopeć Martyna Natalia |
III G |
2503 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne |
Osielsko |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 4 5 [6] 7 następna >>>
|