|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Oskaldowicz Filip |
III G |
211 |
Gimnazjum nr 33 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sobek Daria |
III G |
211 |
Gimnazjum nr 33 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Andrzejewska Zofia |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Jankowski Bartosz |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Jóźwiak Marcjanna |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Kaniewska Justyna |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Koperniak Patrycja |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Dzierżykraj- Lipowicz Krzysztof Maciej |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Modrzejowska Anna Ewa |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szykowna Kaja Maria |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bauza Monika |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Czerwieniec Jagoda Julia |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gulski Stanisław Bernard |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Marciniak Wiktoria Anna |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Okulska Zuzanna |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Olejarz Olga |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Folkmar Oliwia Wiktoria |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rozmarynowska Aleksandra |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sobiechowska Amelia |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Śmigielska Olga |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wacławska Natalia Maja |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kiernicka Izabela |
III G |
236 |
Gimnazjum nr 49 im. Leona Kruczkowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bieńkowska Karolina Anna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brzeski Aleksander Krzysztof |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bugaj Krzysztof Jan |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Florkowski Łukasz Andrzej |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Furmanek Maciej Dariusz |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jaroszewski Jan Andrzej |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jazdon Martyna Krystyna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jopkiewicz Józef Tomasz |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kowalczyk Agata |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Krzeszewska Magdalena Elżbieta |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Maciejewski Michał Paweł |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Owedyk Maria |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Plichta Karol |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Polakowski Franciszek Aleksander |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rybak Zuzanna Maria |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szefke Katarzyna Maria |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tomasik Tyberiusz |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Uklejewska Aleksandra |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Żuberek Zuzanna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Karaś Olga |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kowalska Jagoda |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kufel Szymon |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mindak Zuzanna |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Paradowski Jan |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Polniak Olga |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szczechowski Michał |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wera Martyna |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gotowska Jagoda Marta |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 [3] 4 5 6 7 następna >>>
|