|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Jabłoński Natan Sebastian |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Maj Nikola |
III G |
253 |
Gimnazjum nr 7 w Toruniu |
Toruń |
|
Wiśniewski Adam Gabriel |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Szabelski Michał |
III G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Zielaskiewicz Jan |
III G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Domachowska Aleksandra |
III G |
1183 |
Gimnazjum nr 9 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Bartoszewicz Kamila |
III G |
261 |
Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mazur Femke |
III G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Pawlicka Marianna |
III G |
283 |
Gimnazjum Publiczne im. Witolda Bielowskiego w Warlubiu |
Warlubie |
|
Skibowska Katarzyna |
III G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Stencel Oliwia |
III G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Konowalski Eryk |
III G |
281 |
Gimnazjum Publiczne w Rogowie |
Rogowo |
|
Białek Martyna |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Grabowska Maja |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Muszytowski Szymon |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Piórkowski Jan Paweł |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Piórkowski Paweł Jan |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Szydłowski Aleksander |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Brożyna Zuzanna Maria |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jędrzejczyk Marta Anna |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kosma Jakub Maciej |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lepak Zofia |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Łykowska Michalina Marta |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Porzych Marcelina Maria |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Stawiarz Anna Katarzyna |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kłosowska Lidia |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Moroz Agata Aniela |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Raginia Zofia Aleksandra |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Ostrowska Natalia |
III G |
365 |
Gimnazjum w Bobrownikach |
Bobrowniki |
|
Zabłocka Julita |
III G |
359 |
Gimnazjum w Dębowej Łące |
Dębowa Łąka |
|
Antos Olaf |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Gołata Dominik |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Koteras Jagoda |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Michalska Oliwia Wiktoria |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Odrzywolska Paulina Anna |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Wilińska Weronika |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Zielińska Maria Helena |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Adamczyk Szymon |
III G |
322 |
Gimnazjum w Kowalewie |
Kowalewo |
|
Staroń Krzysztof Jan |
III G |
323 |
Gimnazjum w Książkach |
Książki |
|
Trzeciakiewicz Julia Maria |
III G |
327 |
Gimnazjum w Mąkowarsku |
Mąkowarsko |
|
Chrobocińska Kinga Patrycja |
III G |
333 |
Gimnazjum w Pokrzydowie |
Pokrzydowo |
|
Gałkowska Oliwia Maria |
III G |
335 |
Gimnazjum w Skrwilnie |
Skrwilno |
|
Babecki Dominik |
III G |
341 |
Gimnazjum w Świeciu n.Osą |
Świecie nad Osą |
|
Grobelski Maciej |
III G |
2990 |
Gimnazjum w Tucznie |
Tuczno |
|
Korzenecki Mikołaj Eugeniusz |
III G |
2990 |
Gimnazjum w Tucznie |
Tuczno |
|
Wiktorowicz Konrad Mateusz |
III G |
2990 |
Gimnazjum w Tucznie |
Tuczno |
|
Mytlewska Agata Jadwiga |
III G |
353 |
Gimnazjum w Zieleniu |
Zieleń |
|
Kłosowicz Krzysztof |
III G |
392 |
Gimnnazjum nr 5 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kołosowski Adam |
III G |
392 |
Gimnnazjum nr 5 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Muca Jan Paweł |
III G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 [4] 5 6 7 następna >>>
|